Kdo by neměl rád teplé slunečné dny! Jenže je to právě jaro a především léto, kdy je potřeba maximální ochrana proti pocení a spotřeba antiperspirantů stoupá. To splňuje nová řada Fa Dry Protect od značky Fa, která zajišťuje až 48 hodinovou ochranu proti pocení.  

Správný antiperspirant by měl splnit všechna naše očekávání: chránit před potem, aniž by vysušoval pokožku a krásně vonět a odstranit nepříjemný tělesný pach. To vše tak dlouho, jak je to jen možné. Značka Fa přijala tuto výzvu a přichází nyní s řadou silných antiperspirantů Fa Dry Protect. Vysoce efektivní receptura přípravků obsahuje mikroabsorbční technologii, která přináší okamžitý pocit suchého podpaží bez kompromisů. Jedná se o dosud nejefektivnější řadu značky Fa, která je nejen 100% spolehlivá, ale nabízí také fantastický pocit ženskosti.

Fa

Fa Dry Protect je na trhu ve dvou výjimečných vůních – Cotton Mist a Linen Touch – které nabízí přitažlivé aroma květů bavlny a lnu. Obě rostliny, ceněné již od pradávna, dokonale symbolizují absorpční vlastnosti nové řady Fa Dry Protect. Pudrově svěží vůně dodávají nejnovější inovaci značky Fa ženský půvab.

Fa Dry Protect nabízí antiperspiranty ve spreji, roll-ony v prémiovém skleněném obalu a tuhý antiperspirant. Nové antiperspiranty Fa Dry Protect jsou k dispozici od února 2016. Představují tu nejlepší volbu proti pocení a tělesnému pachu, kterou si můžete dopřát.

Portfolio řady Fa Dry Protect:

  • Deosprej Fa Dry Protect Cotton Mist, 150 ml - pro okamžitý pocit sucha s vůní bavlny a 48h ochranu před tělesným pachem.
  • Roll-On Fa Dry Protect Cotton Mist, 50 ml - roll-on v prémiovém skleněném obalu s vůní bavlny a 48h ochranou před tělesným pachem.
  • Tuhý antiperspirant Fa Dry Protect Cotton Mist, 50 ml - tuhý antiperspirant s vůní bavlny a 48h ochranou před tělesným pachem.
  • Deosprej Fa Dry Protect Linen Touch, 150 ml – pro okamžitý pocit sucha s příjemnou vůní lnu a 48h ochranou před tělesným pachem.
  • Roll-On Fa Dry Protect Linen Touch, 50 ml – roll-on v prémiovém skleněném obalu s příjemnou vůní lnu, 48h ochrana před tělesným pachem.
Reklama