Někteří muži chtějí stylingové produkty, které vytvoří přirozený účes, aniž by vlasy zatěžovaly či slepovaly. Právě pro ně je tu nyní nová fantastická Taft Looks gelová pěna. Jde o vůbec první gelovou pěnu na našem trhu, která kombinuje silnou fixaci gelu s přirozeným vzhledem vlasů jako po použití pěny a navíc ji lze použít na suché i mokré vlasy.

TaftMuži od stylingových produktů očekávají pomoc při vytváření široké škály nejrůznějších módních účesů. Co se týká úpravy vlasů, individuální potřeby mužů se mohou lišit, avšak na jedné věci se shodnou asi všichni: chtějí silnou fixaci. Někteří ale nestojí o stylingové přípravky, kvůli nimž jejich vlasy vypadají slepeně a nepřirozeně. Přesně pro tyto muže je zde nová Taft Looks gelová pěna.

Inovativní gelová pěna Taft Looks spojuje nejlepší vlastnosti gelu a výhody pěnového tužidla v jediném výrobku. Výsledkem jsou vlasy příjemné na dotek, které vydrží celý den v požadovaném tvaru díky spolehlivé fixaci značky Taft! Tuto gelovou pěnu lze použít dvěma způsoby: při aplikaci na suché vlasy získáte elegantní a dokonale uhlazený vzhled. Pokud ji nanesete na mokré vlasy a následně vysušíte, bude váš účes vypadat naprosto přirozeně a přitom vydrží.

Jemná gelová pěna Taft Looks účes fixuje stejně spolehlivě jako gel, ale mnohem přirozenějším způsobem. Jednotlivé pramínky nepůsobí slepeně. Přípravek se navíc díky lehké konzistenci snadno vyčesává a nezanechává na vlasech žádné stopy.

Gelová pěna je k dostání ve dvou variantách, které mužům pomohou vytvářet ty nejmodernější účesy:

  • TaftGelová pěna Taft Looks ultra silně tužící (150 ml) s efektem hustých vlasů, která zaručí větší objem, poddajnost a ultra silnou fixaci (stupeň fixace 4).

DMOC 120,80 Kč.

  • Gelová pěna Taft Looks mega silně tužící (150 ml) s efektem hustých vlasů a mega silnou fixací (stupeň fixace 5), která účes spolehlivě zpevní a přitom zajistí, že vlasy budou na dotek nádherně jemné.

DMOC 120,80 Kč.

Reklama