S pomocí kosmetiky se může stát svět krásnějším - nevěříte? Opravdu NE? Zkuste to, protože kosmetika Oriflame je připravena Vám navléknout s pomocí svých výrobků růžové brýle pohody a dobrého pocitu...

Oblíbená řada tělové kosmetiky Silk od švédské kosmetické firmy Oriflame je od ledna obohacena o dva nové produkty.
Sprchový gel a mýdlo. Celá řada má jemnou vůni a výrobky obsahují hedvábné proteiny, což je čistě přírodní látka, která vzniká zpracováním surového hedvábí. Pronikají hluboko do buněčných struktur pokožky a má výjimečnou schopnost udržet v ní optimální hladinu vlhkosti, a tak pokožku těla chránit před dehydratací. V řadě najdete již zmiňovanou novinku – sprchový krém (v lednu za zaváděcí cenu 119 Kč). Jedná se o jemný sprchový krém s obsahem zvláčňujících hedvábných proteinů. Pokud raději používáte mýdlo, tak i mýdlo z řady Silk (v lednu za zaváděcí cenu 35 Kč) obsahuje hedvábné proteiny, takže pokožku nevysušuje, ale zanechá ji hebkou a vláčnou.
V řadě najdete samozřejmě tělové mléko (v lednu za mimořádnou cenu 119 Kč) také s obsahem proteinů z hedvábí a mléka, po nanesení je pokožka těla vláčná, sametově hebká a jemně provoněná. Dále tělový krém (v lednu za mimořádnou cenu 119 Kč). Bohatý výživný krém obsahuje aminokyseliny, které mají velmi dobrou schopnost proniknout do pokožky a „uzamknout“ vlhkost v jejích spodních vrstvách. Po ošetření tímto tělovým krémem bude vaše pleť jemná a hebká.
Antiperspirant-deodorant (v lednu za mimořádnou cenu 69 Kč) s jemnou vůní omezuje pocení a zaručí pocit čistoty a svěžesti po celý den. Krém na ruce (v lednu za mimořádnou cenu 85 Kč). Obsahuje rostlinné výtažky se zvláčnujícími látkami, které mají příznivý vliv na udržení dostatečné hydratace pokožky a její ochranu. Krém má jemnou konzistenci, lehce se roztírá a nezanechává pocit mastnoty.
Nechte se hýčkat a provoňte své tělo řadou Silk.

Zdroj Oriflame

www.oriflame.cz

Chcete-li soutěžit, vstupte ZDE       
Reklama