Skupina britských vědců po letech výzkumu nalezla látku, která rozhodně zaboduje v konkurenci se silikonovými implantáty nejen do prsou. Navíc zvětšení ňader bude moci probíhat mnohem méně bolestivou metodou než dosud.

Zázračná látka se jmenuje Macrolane a v podstatě se jedná o stabilizovanou kyselinu hyaluronovou, která jinak tvoří výplň sítě kolagenu v kůži. Z toho důvodu je pro tělo naprosto přirozená a tělo se nemusí vyrovnávat s přítomností cizorodého předmětu.Jsou prave nebo ne?

 

Co je na tom skvělé, je skutečnost, že odpadá řezání do ňader a případné nehezké jizvy po nešikovném operatérovi. Macrolane se totiž do prsou dostane pomocí vpichu injekční stříkačkou. Proces zvětšování trvá v průměru hodinu, a to je také komfort. Představte si, že když budete chtít, máte do hodiny místo dvojek trojky.

 

Jsou tady také menší nevýhody. Zatím je lékařsky doporučené zvětšení pouze o jedno číslo podprsenky a látka se po roce a půl do těla vstřebá. To je na pováženou, protože prvotní dávka 2x 100 ml kyseliny vyjde v přepočtu na více než devadesát tisíc korun, při dalších aplikacích už „jen“ na polovinu.

 

A co na novince ocení muži? Kromě zvětšených vnad je jistě potěší prsa i na omak. Nezasvěcený jedinec ani nepozná, že má žena poprsí uměle zvětšené, což je u silikonu při osahání nemožné.

 

Související články k tématu úprav těla:

Chcete pěkná prsa? Hýbou světem!

Můj chlap je zvíře!

 

Zkusila byste Macrolane? Co říkáte na cenu zákroku? Napadá vás, jak by látku mohli využít muži?

Reklama