První příspěvek, který chceme zveřejnit, je od naší čtenářky, která se nám svěřila, že za naprostý „úlet“ považuje své dlouhé vlasy. Nebylo by na tom  nic divného, kdyby, jak ona sama píše, nebyly až do pasu! No, myslím si, že by ji mohla závidět i princezna Koloběžka :)

Milá PBD, děkujeme, že jste nám napsala. Taky mám dlouhé vlasy a mytí vlasů jsou proces, doma zabírám koupelnu snad hodinu :) Krásný den!


Moje vlasové proměny mi nikdy šílené nepřišly – ani modré či červené vlasy, ani „duhové“, melírované a nevím co ještě :) Na střední škole jsem měnila barvu vlasu docela často, naši občas zakroutily hlavou – ale tím to haslo, věděli, že by cokoliv dalšího bylo marné, a možná by to přineslo ještě šílenější barevnou kreaci na mojí pubertální hlavě :)

Za nejšílenější považuji ale mé dlouhé vlasy- ne proto, že by měly nějaký speciální sestřih, nebo byly „podholené“ nebo divoce barevné – šílený je pro mě fakt, že dlouhé jsou – mám je do pasu.

Kdyby mi někdo cca před 6-ti lety řekl, že budu mít dlouhé vlasy (od cca 14 ti jsem si frčela na krátko-různé délky, střihy,barvy atd. – ale nikdy vlasy ani omylem nebyly po ramena:) tak ho profackuju, aby se probral a pošlu na kopeček (tam je na mé rodné hroudě PL) Ostatně stejně bych reagovala, kdyby mi tenkrát někdo tvrdil, že se z rodné hroudy odstěhuji.

 A dnes - vlasy mám do pasu a jsem odstěhovaná z rodné hroudy. Vím, není na tom nic šíleného, ale pro mě jsou oba fakty šílené :)

 Je fakt, že dlouhé vlasy skýtají oproti krátkým hned dvě výhody – nestane se, že by mi ráno půlka vlasu stála, půlka ležela-samozřejmě neorganizovaně :) A také je jednoduché stáhnout vlasy do „čouly“ drdůlku atd.:) Takže se nemusím mordovat s tím, abych se marně snažila všechny vlasy postavit nebo položit:)

Ale je tu i nevýhoda – občas jsem u rozčesávání více či méně sprostá, ani Vám nemůžu napsat jaká slova občas pouštím do éteru a pak ještě fakt, že strašně dlouho trvá, než vlasy uschnou. Vím, existuje přístroj, říká se mu fén, ale stačí jak vlasy morduje ta tvrdá voda co tu je, a tak je fénováním obtěžuji jen v nezbytných případech :) I když jsou dnes fény prý šetrnější k vlasům atd. atd. – ale napsat mohou cokoliv, když chtějí prodat… Ale pokud si vlasy umyji cca do 16 hodin, tak jdu spát ze suchýma a pokud déle, tak si druhý den nadávám :)

PBD

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

  • Zažila jste takovou?
  • Líbila se vám?
  • Co na to okolí?
  • Šlo o domácí experiment?
  • Vynadala jste kadeřnici?
  • Probrečela jste noc do polštáře?
  • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PROMĚNA. Předem děkuju a těším se na první den strávený s vámi, milé čtenářky!

Reklama