Ahoj šílená Markétko!!! :-)

Tobě se to snadno řekne.... ono není jen tak napsat, co vyvádím za šílenosti. Mně totiž připadá většina z mých ujetých nápadů naprosto normální :-) Jen okolí to kolikrát nestíhá pobrat.... Ale je fakt, že se dovedu  odvázat, zbláznit... nebo jak to mám nazvat, i v těch ne
zrovna vhodných situacích. Naposledy to bylo při pracovní poradě.. no spíš při obídku. Já, jako asistentka, a dva kolegové... společně se
zahraničním hostem jsme se vraceli z restaurace, dobře naladění, s plným bříškem :o)..... Všichni slušně oblečení. Moje šatičky k sežrání (jak jim soukromně říkám :-)))  dolaďovaly správně romantický a bohužel i nepohodlný botičky :-)

No jasně..., právě tyhle botky mě přivedly na uskutečnění další vylomeniny. Proč bych si je nevyzula, že? A proč bych jen tak bosa nevyrazila s naším milým hostem z Koreje do rozpálených ulic, že? Chudák nechápal, většího pošuka asi neviděl... ale vzal to v pohodě a druhý den si vyžádal jet na prohlídku města se mnou. Heč!!! :o))) Nebylo lepšího nápadu, než si na ty cesty vzít na nohy žabičky... Takhle rozesmátýho Korejce jsem ještě neviděla :-DDD!

PS: A to bylo teprve první větší teplíčko letos, až opravdu nastanou pařáky, budu se klidně ráchat oblečená v kašně na náměstí a dělat další šílenosti.. Jojo.. můj přítel by Vám mohl vyprávět... :o)

 
Milady


Jééééé, tak cachtání v kašně znám taky moc dobře ;o))) Bááááječné zpestření horkého dne! Milady, díky, díky, díky, šílená Markéta ti posílá dáreček ;o)

Reklama