cl.jpg
Foto: Profimedia

Móda je velmi svobodné odvětví. Móda přehlídkových mol je ovšem ve většině případů dost odlišná od toho, co by si obyčejný smrtelník obléknul jen tak na běžné pochůzky. Návrháři vymýšlejí šílené kombinace, které sice zaujmou, ale nositelné jsou obvykle jen určité prvky zvlášť.

Tento outfit se hodí pro dny, kdy si váš partner nebude připadat příliš pohledný, a kdy ho nezachrání ani respirátor. Jak v něm ale uvidí na cestu, je nám záhadou.

Pro všechny muže s krátkýma rukama máme dobrou zprávu, rukávy už si nebudete muset nechat zabírat. Oversize jsou trendy, alespoň podle tohoto modelu.

Následující fotografie není vhodná pro lidi, kteří trpí takzvanou coulrofobií, což je strach z klaunů. Inspirace je u tohoto oblečku i celkového vzhledu manekýna jasně patrná. 

Animované postavičky v podobě Pokémonů jsou zkrátka nesmrtelné. Pro opravdové fandy tohoto světa je tu žlutý obleček ala Pikachu. Tak je chyťte všechny!

Vezme si váš partner někdy kostkovanou košili s pruhovanými kraťasy a vy ho musíte posílat zpátky, aby se převléknul? Tak tato fotografie vám vezme vítr z plachet a argumenty z pusy. Vždycky to totiž může být ještě horší.

Šedý oblek je klasika, která nikdy nevyjde z módy, to ale neznamená, že se nedá povýšit na další úroveň.

Nápis na pleteném kompletu hovoří jasně. Please, kill me znamená v překladu Prosím, zabijte mě. I my jsme měly při pohledu na fotografii pocit, že vypíchnout si oči je málo.

Reklama