61b9dae2c671bcl.jpg
Foto: Shutterstock

Mediální společnost The Broke Agent se zabývá trhem s realitami a zastupováním realitních makléřů. Kromě toho vede také instagramový profil Real Estate Fails, kde zveřejňuje fotografie zajímavých interiérových detailů. Najdete na něm věci, které se buď absolutně nepovedly, protože je někdo špatně navrhl a realizoval, nebo zajímavé prvky, kterými si lidé zdobí své domácnosti.

Na co mít obyčejnou nudnou záchodovou mísu z bílé keramiky, když můžete své pozadí umístit do rozkročeného bubeníka Larse Ulricha, který působí ve skupině Metallica? Pocit, že vám někdo při vykonávání potřeby skoro dýchá na záda, bude velmi realistický.  

Klika jako z erotických filmů Padesát odstínů šedi, temnoty a svobody. Otevírání dveří pomocí zlatého penisu to jen tak někdo doma nemá.

Myslíte si, že na vyprazdňování není nic něžného a romantického? V tom případě vás vyvede z omylu následující fotografie. Záchodová mísa na obrázku se pravděpodobně chystá uzavřít sňatek s pisoárem. Tak snad budou žít šťastně až do smrti.

V dalším případě zřejmě ochránci přírody odmítli pokácení starého stromu kvůli nové výstavbě, a tak to investoři vyřešili tím, že strom obestavěli. Kreativní, ale poněkud nepraktické. Na druhou stranu terapeutické objímání stromů nebylo nikdy jednodušší.  

Odpočinková zóna vedle záchodu je určená pro zamilované dvojice, které se od sebe zkrátka nemohou odtrhnout. Zatímco si bude vaše drahá polovička ulevovat, vy se můžete zasněně dívat z okna.

Zdroje: Instagram