Jsem milovnice TV (hlavně komedií a pohádek), takže cítím potřebu taky přispět. Skvostná pohádka, kterou miluju a sleduju při každém vysílání na všech programech, je Šíleně smutná princezna. Už ten začátek ještě před titulkama stojí za to a mladej Neckář je bezesporu sympaťák. Taky se povedl žalářník - Francouz. A ty písničky... Je to pohádka nejen na Vánoce, ale pro mě zatím na celý život.

Nejlepší hlášky z filmů jsou jasně v Slunce, seno... (Velebnosti, jdu blejt, Copa sem mladá nebo blbá, abych dávala králíkům, Jakýpa štěstí, dyť si berete naší Blaženu...), pak Marečku, podejte mi pero
(Pracuju jako ďas, Hujer metereskum bleskum, Do práce se chodí na první pokus...) nebo Jáchyme, hoď ho do stroje (STS Chvojkovice Brod, Třeba je, třeba se vás, plachej, Rozklepávám nejtek...) A ještě se mi vybavila scéna z Kolji: Kolja, nikam něuběgaj, zůstaň normálně v metro..."
Takže hezký obraz a dobrý zvuk všem ženám-in u TV

evik


Tak to máte pravdu, Šíleně smutná princezna se fakt povedla. Nevím, čím to je, ale z nových pohádek mě jen málokterá nějak víc zaujala. Třeba Princezna ze mlejna (i celá řada dalších, které si už ani nevybavuju) mě i celou moji rodinu nechala naprosto chladnou.

Reklama