Tolik designového oblečení na jednom místě! Proto se tu hodila rada, jak o něj správně pečovat. Navíc bylo příjemné zaměstnat kromě zraku také čichové buňky a u stánku Silan zkusit uhodnout, jaké voňavé vzorky se ve skleněných baňkách ukrývaly.
5b7168b94e0a1obrazek.png

Voňavá soutěž

Pro návštěvníky byly připraveny různé vonné esence - například z růže, jasmínu, pomeranče, skořice, borovice, kakaa, máty, atd. Za úspěšné vyluštění hádanky, o jakou vůni se ve vzorcích jedná, si mohli návštěvníci vylosovat svou výhru z bubnu. Pračky, jak jinak! Stačilo stisknout tlačítko na pračce, buben se roztočil a poté si soutěžící vybral míček s číslem výhry. A jaké byly výhry? Například aviváže Silan Supreme, parfémované perličky Silan Perfume Pearls, poukázky na občerstvení v rámci akce, originální designové dárečky, nebo vzorky pracích prostředků Persil, Perwoll a mnohé další.
5b7168cf386feobrazek.png

Usměvavé hostesky rozdávaly i vzorky Silan Perfume Pearls. Kdo je nezná, jde o parfém na prádlo, který stačí nasypat do bubnu pračky a prát jako obvykle. Zajistí nádhernou vůni až po dobu 20 týdnů a navíc perličky můžete bez obav používat i pokud následně sušíte prádlo v sušičce.
5b7168e0100d8obrazek.png

Atmosféra Dyzajn Marketu byla skvělá a v Silan voňavém stánku bylo stále plno. Poznávání vůní bavilo dospělé i děti. Navíc nějaké ty tipy na zpříjemnění péče o prádlo se vždy hodí. Prát přeci musíme všichni, no ne?
5b7168c5d9420obrazek.png

Podívejte se na fotky. Byli jste se také podívat? Pokud ano, jak jste si Dyzajn Market užili vy?

Reklama