možná to znáte, tento nešvar mnohou z vás od líčení odrazuje tak, jako naši čtenářku. Nakonec usoudila, že lepší bude vypadat nenamalovaná než rozmazaná :-D

Nalíčit se? Tak to musí být opravdu vzácný den :-D Jen příležitostně, výjimečně, takže skoro vůbec :-D Na základce vůbec, jen moje ruce párkrát viděly lak na nehty a to bezbarvý, toť vše. O stíny, rtěnky, řasenky, makeup... jsem se nezajímala. Na učňáku to už bylo jiné kafe.

S holkama jsme o přestávce, někdy i o hodině zkoušely malovat, přišlo jen na oční stíny. Já, jelikož jsem na toto antitalent, tak jsem většinou vypadala jak klaun. Síla zvyku-mnutí očí, aniž bych si uvědomovala, že jsem namalovaná a kolikrát mě i pálily oči po nanešení stínů. Usoudila jsem, že lepší budu vypadat nenamalovaná než rozmazaná :-D

Na diskotéky ani zábavy jsem se nikdy nemalovala. Až na plesy jsem si koupila šminky. Co se dalo čekat, opět oční stíny nezklamaly-katastrofa, zase jsem si je nevědomky rozmazala. Co si budeme povídat, nejvíce času jsem trávila odličováním a tak to bylo skoro s každým plesem. Takže jediné co používám na obličej jsou krémy a makeup, abych zamázla občasné „beďárky“, protože má pleť není zrovna in.

Aby se neřeklo, tak jednou se jeden zázrak stal a já byla od rána namalovaná a vydržela jsem se nerozmazat až do večera, ten den byl můj svatební. Nebrečela jsem, ani si moc nehmatala do očí (jen trošku), ale oční stíny neutrpěly větší újmu.

A to bylo naposled, kdy můj obličej viděl více malovánek než jen jeden makeup.

A co vy, milé ženy-in. Patříte mezi přírodní nebo nalíčené? ¨Líčíte se denně, občas, nebo nikdy?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama