Je pro vás důležité, že kosmetické přípravky, které pečují o vaši pleť jsou tvořeny přírodními složkami? Není nic jednoduššího, než se spolehnout na jednoduchost přírody a jejích léčivých a pečujících látek. Proto se seznamte s novou péčí o pleť Botanical Effects™ od Mary Kay. Je to jednoduchý režim plný přírodních látek přizpůsobených typu pleti, který obnoví její zdravou zářivost.

sila

Péče o pleť Botanical Effects™ je k dispozici ve 2 složeních: na normální až suchou pleť a na smíšenou až mastnou pleť. Každý přípravek v obou složeních obsahuje speciální rostlinný komplex ze silymarinu (ostropestřec mariánský) a luo han guo (nazývané také Budhovo ovoce či ovoce věčného mládí), které jsou silnými zdroji antioxidantů a chrání pleť před poškozením vlivy okolního prostředí, udržují hydratační rovnováhu a podporují zdravý vzhled pleti. Každé složení navíc reaguje na specifické potřeby typu vaší pleti další speciální směsí rostlin, která obnovuje a udržuje zdravou, krásnou rovnováhu vaší pokožky. Obě složení jsou vhodná na citlivou pleť a přicházejí v balení inspirovaném přírodou, které je šetrné k životnímu prostředí. Botanical Effects™ Péče o pleť je neparfémovaná a neobsahuje syntetická barviva. Více najdete na http://www.marykay.cz/pripravky_novinky.php?kat=155

Jak péče o pleť Botanical Effects™ působí?

Proměňuje suchou, nevýraznou pleť v hebkou, hydratovanou pleť s příjemným pocitem.
Dodá normální pleti znovu nalezenou svěžest. Pomáhá smíšené a mastné pleti dát sbohem nadměrnému lesku.

Pro koho je péče určena?

Péče o pleť Botanical Effects™ od Mary Kay je určena pro normální a suchou i pro smíšenou až mastnou. Je tedy na vás, jaký máte typ pleti, můžete si vybrat se dvou druhů výrobků, které jsou vyrobeny přesně pro určitý typ pleti.

Co potřebuje vaše pokožka a co jí přinese péče Botanical Effects™ ?

Pokud máte normální až suchou pleť, vaše pokožka vyžaduje optimální hydrataci. Směs výtažků z lněného semínka a mořských řas, což jsou známé zdroje mastných kyselin, obnoví přirozenou rovnováhu vaší pleti a zanechá ji hedvábně hladkou.

marymary

Jestliže je vaše pleť smíšená až mastná, potřebuje pravidelně čisti póry a zbavovat nečistot. Výtažky z kanuky (bílý čajovník) a guavy odstraňují nadbytečný maz bez vysušování pleti a pomáhají zjemnit póry.

Z jakých produktů je řada Botanical Effects™ složena, z čeho si můžete vybrat?

  • Maska

Jemně čistí póry a revitalizuje pleť. Snadno se odstraňuje vodou.

  • Čisticí krém/gel

Jemně čistí pleť, aniž by ji zbavoval nezbytných složek.

  • Hydratační krém

Rychle se vstřebává a dodává pleti hydratační rovnováhu a mimořádný komfort.

  • Tonikum

Nevysušuje pleť a jemně ji zbavuje zbytků nečistoty.

Mary Kay

Jak dopadlo testování? Pleť vypadá zdravě!

V nezávislé spotřebitelské studii devět z deseti žen souhlasilo, že po použití péče o pleť Botanical Effects™ jejich pleť vypadá zdravě.

Ženy zaznamenaly ještě tyto další výsledky:
88 % žen cítilo, že mají pleť více vyživenou
86 % žen uvedlo, že přípravky revitalizují pleť
83 % žen řeklo, že přípravky zvyšují přirozenou krásu pleti

Upřesnění studie, kdy vybrané ženy testovaly péči Botanical Effects™: Výsledky nezávislé spotřebitelské studie, ve které 394 účastnic používalo během
jednoho týdne dvakrát denně čisticí přípravek, hydratační krém a tonikum a dvakrát
až třikrát týdně masku. Procenta odrážejí počet žen, které souhlasily s výrokem.

PŘI ZAKOUPENÍ:

Mary Kay® Botanical Effects™ Čisticího krému
Mary Kay® Botanical Effects™ Hydratačního krému
Mary Kay® Botanical Effects™ Tonika
Mary Kay® Botanical Effects™ Masky

ZÍSKEJTE TAŠTIČKU ZDARMA!

Tato nabídka platí pro obě varianty přípravků Botanical Effects™
- pro normální/suchou pleť a smíšenou/mastnou pleť.
Více najdete na http://www.marykay.cz/pripravky_novinky.php?kat=155

Zapojte se do testování!

Právě teď probíhá na našich stránkách soutěž, ve které pět čtenářek získá celou řadu produktů péče o pleť Botanical Effects™: Výherkyně upřesní jaký mají typ pleti a podle toho získají balíček s péčí Botanical Effects™. Poprosíme je, aby nám napsaly, jak s produkty byly spokojené a o jejich zkušenostech vám přineseme článek. Zapojit se do soutěže můžete zde (klikni).

Reklama