Dokonalá péče k regeneraci pleti po létě

Léto ženám dodává zvláštní kouzlo, půvab – sluncem vyšisované, nedbale sepnuté vlasy, snědá pleť, to vše ženám zkrátka sluší. Aby naši pleť letní režim trvale nepoškodil a nepřibyly nám po prázdninách nové vrásky, je potřeba dopřát pleti po létě regenerační koktejl. Skvěle se v péči o unavenou, vysušenou pokožku osvědčily ovocné kyseliny, které umí dodat pleti chybějící hydrataci, podpořit tvorbu kolagenu a šetrně odstranit odumřelé buňky. Ovocné kyseliny ve svých produktech využívá také biomimetická kosmetika Dr. Kitzinger, která pod názvem FRUITS nabízí tři přípravky – krémový peeling, noční krém a pleťové mléko. Nechte se hýčkat kvalitní péčí a dodejte pleti vše potřebné pro regeneraci po létě. Výrobky Dr. Kitzinger jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

O ovocných kyselinách, nebo také AHA kyselinách se v souvislosti s kosmetikou hovoří čím dál častěji. Není se čemu divit – tyto cenné složky toho totiž umí skutečně mnoho – zvládnou jemně odstranit odumřelé buňky, vyhladit nerovnosti pokožky, ale také třeba stáhnout rozšířené póry. Navíc podporují tvorbu kolagenu, zvyšují hydrataci a pružnost pokožky. Vhodné jsou jak na vrásky, tak i na rozšířené póry či akné. Často se jejich schopností využívá i v boji proti pigmentovým skvrnám.

Mezi přípravky kosmetiky Dr. Kitzinger obsahují ovocné kyseliny tyto tři přípravky. Všechny se skvěle hodí k péči po létě, kdy dokáží sluncem namáhanou pokožku zregenerovat a navrátit jí zpět pružnost a lesk.

  • Dr. Kitzinger Krémový peeling FRUITS s 8% podílem ovocné kyseliny zjemní zralou, namáhanou a slunečním zářením poškozenou pokožku. Peeling napomáhá odstraňovat odumřelé buňky, navrací pleti jemnost a energii, kůže tak může znovu přijímat aktivní látky z následně nanášených přípravků. Produkty s obsahem ovocných kyselin jsou určeny především k čištění pleti, je tedy vhodné se používání těchto produktů vyvarovat v době, kdy svou pokožku intenzivně vystavujete slunci. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 50 ml – 2.199 Kč.
  • Dr. Kitzinger Noční krém FRUITS Plus C díky obsahu ovocných kyselin intenzivně napomáhá zlepšovat strukturu pokožky a podporuje tvorbu kolagenu. Obsah vitamínu C přispívá ke zvyšování buněčné energie, fytosteroly z oliv a avokáda pak zvyšují pružnost pokožky. Noční péče byla vyvinuta tak, aby během spánku zotavila a obnovila kožní buňky, čemuž napomáhá také extrakt z mexické mimózy. I velmi poškozená pokožka získá zpět svou svěžest, vitalitu a mladiství vzhled. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 30 ml – 1.950 Kč.
  • Dr. Kitzinger Pleťové mléko FRUITS body & face pečuje o pokožku vystavenou intenzivnímu slunečnímu záření. Tento přípravek s 10% obsahem ovocných kyselin pleť oživuje a zabraňuje vzniku pigmentových skvrn. Mléko je vhodné pro plošnou regeneraci pokožky celého těla i obličeje, působí proti tvorbě vrásek, zrohovatění kůže a ztrátě pružnosti. Při pravidelné aplikaci mléko FRUITS body & face zvyšuje podíl kolagenu v pokožce a tím ji vypne a vyhladí. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 200 ml – 1.450 Kč.
Reklama