5bd9a036d56e9obrazek.pngFoto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

Dcera bouřliváka frontmana kapely Aerosmith Stevena Tylera působí na plátně jako něžná květinka. Když se pak Liv Tyler (41 let) objeví bez make-upu, je to velký rozdíl, zvláště po ránu. Její odulá tvář ani zdaleka nepřipomíná představitelku roztomilé Grace Stamper z dojemného filmu Armagedon. Musíme však Liv pochválit vlasy, ty má vážně krásné.

5bd9a012b5799obrazek.pngFoto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

Eva Longoria (43 let) ještě donedávna patřila mezi nejvíce sexy ženy světa. Svým laškovným pohledem a bezchybným úsměvem si získala srdce nejednoho muže. Eva si zakládá na hodně výrazném líčení, proto, když se ukáže bez něj, může to být šok. Maminka malého chlapce však na svůj věk vypadá dobře, nemyslíte?

5bd9a1a152705obrazek.pngFoto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

Držitelka Oscara za nejlepší ženský výkon v hlavní roli Halle Berry patří mezi nejlépe placené herečky Hollywoodu. Málokdo ovšem ví, že je také královnou krásy a na světové soutěži Miss World se umístila na šestém místě. Halle je stále krásná žena, nemusí na sebe nanášet nespočet šminek, aby vypadala dobře. Ve svých 52 letech je i bez make-upu úchvatná.

5bd9a2baf35bcobrazek.pngFoto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

Kate Holmes (39 let) se vyznačuje vizáží naivního děvčátka. To si dobře uvědomuje, proto nemá problém vyrazit i do společnosti s minimem make-upu. Vystačí si pouze s řasenkou a leskem na rty. Proto je pak překvapením, když se ukáže před fotoaparáty v tvrdém líčení ve stylu ženy vamp. My jsme v tomto případě pro přirozenou krásu.

5bd9a3de5e4fcobrazek.pngFoto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

Kolik byste řekla, že je Naomi Watts let? Nedávno oslavila půl století, to byste jistě netipovala. Na svůj věk totiž nevypadá. I když se objeví před fotoaparáty bez líčení, stále má úsměv na rtech. Aby ne, blonďaté krásce to sluší s profesionálním make-upe, tak bez něj.  

Nenechte si ujít:

Reklama