Celá rodina si skvěle pochutnala a kolem stolu vládne pohodová atmosféra. Jediné co vám kazí tuto idylku, je hora špinavého nádobí spojená s  dnešní specialitou.  Hoďte chmury za hlavu. Špinavé talíře zmizí rychlostí blesku a i nejodolnější mastné nečistoty z pánví a hrnců půjdou snadno odstranit. Jak je to možné? Značka přípravků na ruční mytí nádobí Pur společnosti Henkel ČR představuje inovovaný Pur v atraktivních průhledných lahvích.Nový vzhled ale není to jediné. Vysoce účinná receptura Pur 3Action Power Gel je nekompromisní k mastnotě, vytváří bohatou pěnu a zanechává nádobí dokonale lesklé. Dermatologický testovaný Pur Balsam je jemný k pokožce rukou a zároveň velmi účinný proti mastnotě.

Pur

Extra hustá receptura inovovaného Puru 3Action Power Gel v sobě dokonale spojuje silný mycí účinek, schopnost odstranit nepříjemný zápach a extra bohatou pěnu, která na houbičce vydrží déle a efektivně rozpouští mastnotu a odolné připálené nečistoty. Sklenice, talíře i hrnce tak budou zářit čistotou a dokonale se lesknout. A právě to od svého oblíbeného prostředku na mytí nádobí spotřebitelé požadují.

K dispozici ve třech variantách - Lemon s osvěžující vůní citrónu, Apple s vůní jablek a Herbs&Mint s příjemnou vůni středomořských bylinek. Každá kapka se stane vítanou pomocí v boji proti nejodolnější nečistotě. I když nemáte po ruce armádu pomocníků, Pur nabídne vše, co potřebujete k dokonale čistému a lesklému nádobí.

Inovovaná receptura řady produktů Pur Balsam je velmi účinná proti odolné mastnotě, ale zároveň velmi jemná k pokožce rukou. Dermatologicky testované složení je k pokožce pH neutrální, takže je extra šetrné zvláště při přímém kontaktu s pokožkou během mytí nádobí pod tekoucí vodou. V rámci řady Pur Balsam jsou k dispozici tři varianty. Aloe Vera obsahuje výtažky z rostliny aloe vera, která je dobře známá pro své blahodárné účinky na pokožku. Varianta Hands&Nails obsahuje calcium pantothenate, je silná proti mastnotě a zároveň pečuje o vaše nehty. Camomile Essential Oils je obohacena o cenné esenciální oleje a jemné a pečující výtažky z heřmánku.

Inovované prostředky pro ruční mytí nádobí Pur v nových průhledných lahvích jsou k dispozici na pultech obchodů v několika velikostech balení za doporučené maloobchodní ceny: 28,90 Kč (450 ml), 49,90 Kč (900 ml) a 69,90 Kč (1 350 ml).

Reklama