Proč vznikají vrásky? Pokožce chybí kolagen
S přibývajícím věkem přirozená produkce kolagenu klesá a kolagenová vlákna postupně slábnou a řídnou, což způsobuje vznik vrásek, snížení elasticity a pevnosti pleti a její ochablost. Proto se kolagen hojně využívá v kosmetických produktech, které jsou určené ke zpomalení stárnutí pleti.

Zázračná síla kolagenu
Díky vhodné stimulaci produkce kolagenu a jeho ochraně lze dosáhnout vyhlazení a omlazení pokožky. Kolagen pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled, vyhlazuje vrásky a jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti.

Astrid představuje novou pleťovou řadu proti vráskám a stárnutí pleti Collagen Pro

Nová pleťová řada od společnosti Astrid s názvem Collagen Pro byla vyvinuta k boji proti vráskám a stárnutí pokožky. Pleťová péče, která je určena především ženám od 35 do 55 let, využívá schopností a síly kolagenu pro remodelaci kontur obličeje. Pleťová řada se skládá z Denního krému Collagen Pro, Nočního krému Collagen Pro a Očního krému Collagen Pro. Kosmetika Collagen Pro obsahuje tři vysoce účinné látky. První z nich je Renovující kolagen. Jedná se o účinný protivráskový peptid, který stimuluje přirozenou produkci 3 typů kolagenu a přispívá k viditelně vyhlazené, plnější, pevnější a pružnější pleti. Druhou je Aktivní kolagen, který pomáhá doplnit úbytek kolagenu, zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vodu a obnovuje její plnost. Poslední z trojice vysoce účinných aktivních složek je Mikrofragmentovaná kyselina hyaluronová, která proniká i do spodních vrstev pokožky, pomáhá předcházet degradaci kolagenu a tím redukuje vrásky.
5b2120411cea8obrazek.png

Denní krém Collagen Pro
Denní krém Collagen Pro remodeluje kontury obličeje a dodává pleti plnost. Renovující kolagen stimuluje přirozenou produkci kolagenu, aktivní kolagen pomáhá doplnit jeho úbytek a zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vodu. Mikrofragmentovaná kyselina hyaluronová pomáhá chránit kolagen a dokonale hydratuje pleť.
Cena: 149,90 Kč / 50 ml
 
Noční krém Collagen Pro
Noční krém Collagen Pro pomáhá regenerovat pleť přes noc v době spánku. Kromě vysoce účinných aktivních složek obsahuje ovocné kyseliny, které podporují přirozený proces obnovy kožních buněk, pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a zanechávají pokožku rozjasněnou jako po 8 hodinách kvalitního spánku.
Cena: 149,90 Kč / 50 ml

Oční krém Collagen Pro
Oční krém Collagen Pro vyhlazuje linky a redukuje kruhy a váčky pod očima. Mimo vysoce účinných aktivních látek je jeho složení obohacené o 4-PEPTID, který pomáhá redukovat tmavé kruhy a váčky a zabraňuje zesíťování kolagenu pro lepší elasticitu.
Cena: 149,90 Kč / 50 ml