Konopný olej = staronový přítel lidské pokožky
5e834c3c6401aobrazek.png
Olej z konopí má protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti, což znamená že působí účinně na nejrůznější kožní choroby spojené se svěděním, vyrážkou, pupínky a olupováním. Působí hojivě na atopický ekzém, akné a opary.

Důležitou látkou je antioxidant karnozín, který je schopný obnovovat narušený kolagen a buňky v pokožce např. po nadměrném opalování, vlivem hormonů, odstraní nestejnoměrné zabarvení pleti a nežádoucí skvrny. Zkrátka karnozín udržuje pokožku stále mladou a zbaví ji velkého množství vrásek při pravidelném používání.  Další přidané aktivní látky jsou zodpovědné za pleť vláčnou, hydratovanou, napnutou, hedvábnou a lesklou.
5e834c5c55d25obrazek.png

Produkty jsou určeny pro normální, suchou, citlivou až problematickou pleť. Všechny produkty obsahují nejen konopný olej, ale také extrakt z celé rostliny. Tam se právě nachází maximum cenných látek.

Péče s konopným olejem

Čisticí péče s konopným olejem
125 ml
5e834d1fe4814obrazek.png

Čistící olej na obličej s konopným olejem účinně odstraňuje makeup a nečistoty. Obnovuje zářivý vzhled pokožky.

  • Použití: pro všechny typy pleti
  • Jak funguje: receptura s olejem ze semen Cannabis Sativa důkladně čistí pokožku, odstraňuje makeup a nečistoty a vyživuje pokožku.
  • Výsledek: hluboko očištěná, vyživená a zářivá pokožka

Lehká receptura s výživným konopným olejem, účinně odstraňuje make-upu a dodává pleti zářivý vzhled. Obsahuje Omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály, pomáhá důkladně zvlhčit pokožku. Výsledkem je, že vaše pokožka je dokonale čistá, hladká a rozjasněná.

Hydratační denní krém s konopným olejem
50 ml
5e834d8b2a7e1obrazek.png
Avon krém na obličej s konopným olejem zklidňuje pokožku, hloubkově ji hydratuje a obnovuje její přirozený jas.

  • Použití: denní krém pro všechny typy pleti
  • Jak funguje: receptura s olejem ze semen Cannabis Sativa důkladně hydratuje a zklidňuje pokožku, zmírňuje podráždění a obnovuje rovnováhu pokožky.
  • Výsledek: jemnější, zdravě vypadající pokožka

Znáte už blahodárné účinky konopného oleje? Najdete ho i v našem denním krému! Obsahuje množství omega nenasycených mastných kyselin, vitamínů a minerálů, které udržitelně a hluboce hydratují pokožku a zároveň snižují podráždění. Díky obnovené rovnováze pleti si užijete pocit jemnosti a přirozeného jasu.

Krém na ruce a tělo s konopným olejem
150 ml
5e834e309ede3obrazek.png
Zklidňující balzám na tělo s konopným olejem nejen hydratuje suchou pokožku, ale zároveň ji vyživuje a redukuje podráždění.

  • Použití: pro všechny typy pokožky
  • Jak funguje: receptura s olejem ze semen Cannabis Sativa důkladně zvlhčuje a zklidňuje pokožku, zmírňuje podráždění a obnovuje rovnováhu pokožky.
  • Výsledek: vyhladí a dlouhodobě hydratuje pokožku

Tento balzám obsahuje vzácný olej z konopí Sativa, který pomáhá obnovit jemnost a hebkost pokožky, díky čemuž je příjemná na dotek. Olej bohatý na vitamíny, minerály, Omega 3 a 6 mastné kyseliny, důkladně zvlhčuje pokožku a zmírňuje podráždění. Je vhodný pro každodenní použití.

Více na AVON.CZ
5e834ab3bd02cobrazek.png

Reklama