Nadýchané, okázalé účesy právě slaví svůj comeback nejen na přehlídkových molech, ale i mezi celebritami. Předpokladem pro takový styling jsou však husté a silné vlasy, o kterých sní až čtyři z deseti žen. Řešením je používání kvalitních kosmetických přípravků. Spolehnout se můžete na inovaci řady

3 Weather Taft od Schwarzkopf, která nabízí vlasům maximální kontrolu objemu s jedinečným dvojím push-up efektem. Ten vlasy nejen posílí, ale dodá jim i požadovaný objem trvající až 48 hodin.

Přípravky inovované stylingové řady 3 Weather Taft od Schwarzkopf rychle nadzdvihnou vlasy již od kořínků a vytvoří maximální, dlouhotrvající objem, který vlasům nedovolí, aby zplihly - ať přijde déšť, sníh, nebo žhavé sluneční paprsky.

taft

3 Weather Taft Volume pro suché a namáhané vlasy

Více než třetina žen řeší problémy se suchými vlasy. Právě pro ně byla vyvinuta nová řada Taft Volume od Schwarzkopf - 3 Weather Taft Volume pro suché a namáhané vlasy. Výrobky této řady nabízejí inovativní složení a dávají tak vlasům stoprocentní sílu a potřebnou péči - takže i ty nejvíce namáhané vlasy lze upravit do moderních objemných účesů. Pěnové tužidlo obsahuje navíc vyživující a posilující Nutri-Mineral Complex s vitamínem B3 a provitaminem B5, ve složení laku na vlasy je obsažen posilující Strengh Complex. Díky extra silné úrovni fixace 3 udrží výrobky této řady váš účes až 48 hodin, aniž by se vlasy slepily.

3 Weather Taft Volume ultra silně tužící

Pro ženy s normálními nebo jemnými vlasy jsou určeny výrobky inovované řady 3 Weather Taft Volume ultra silně tužící. Nabízejí rovněž nový dvojí push-up efekt pro 100% objem a sílu. Nutri-Mineral Complex, který se skrývá v pěnovém tužidle, a Strengh Complex, jež je obsažen v laku na vlasy, dodávají vašim vlasům veškerou potřebnou péči, a zároveň zvětšují objem na absolutní maximum - jak to vyžadují nejmodernější účesy. Se svou ultra silnou úrovní fixace 4 přináší tato řada Taft Volume i těm nejjemnějším vlasům 100% sílu a pevnost po dobu až 48 hodin, aniž by došlo ke slepení.

Portoflio 3 Weather Taft Volume s dvojím push-up efektem

  • Lak na vlasy Taft VOLUME ultra silně tužicí, 250 ml - DMOC 89,90 Kč
  • Pěnové tužidlo Taft VOLUME ultra silně tužicí, 200 ml - DMOC 89,90 Kč
  • Lak na vlasy Taft VOLUME Dry & Stressed extra silně tužicí, 250 ml - DMOC 89,90 Kč
  • Pěnové tužidlo Taft VOLUME Dry & Stressed extra silně tužicí, 200 ml - DMOC 89,90 Kč

Již celá desetiletí se značka 3 Weather Taft od Schwarzkopf stará o vlasy, a zároveň přispívá k vytváření inovací a vlasových stylů, které určují módní trendy. Nejnovější rozšíření řady 3 Weather Taft - řada Taft Volume s dvojím push-up efektem, bude k dostání od března 2010 ve výrazných zelených obalech.