babypointCestování k létu neodmyslitelně patří a prázdninová dobrodružství patří pro děti k těm nejkrásnějším. Zabalit celou rodinu dá občas dospělým pořádně zabrat a je dobré se na cesty řádně připravit. Hlavním klíčem k úspěchu je komfort dětí a také nejrůznější vychytávky, které nám na cestách pomohou. Ať už se jedná o organizér na sedačku do auta, cestovní polštářek, se kterým si malý cestovatel pohodlně odpočine, sluneční clonu s UV ochranou, kterou snadno připevníme na kočárek či autosedačku, nebo účinná impregnace, která usnadní čištění a údržbu oblečení i dětských věcí, vždy je dobré mít tyto cestovatelské „pomůcky“ při sobě. Jakmile jsou totiž v pohodě děti, i my dospělí snáze čelíme onomu všetečnému: „Kdy už tam budeme?“…

babypointDéle čisté a snadněji omyvatelné díky nanoimpregnaci Baby Safe & Clean Textil

Každý, kdo má malé dítě, dobře ví, jak těžké je udržet věci v jeho dosahu čisté. Tu skvrna od bláta na autosedačce (ta louže se musela prozkoumat), tu zmrzlina na kočárku (ukousnout konec kornoutku je velká legrace), tu vylité pitíčko v autě (to samo). S nanoimpregnací Baby Safe & Clean Textil si výrazně ušetříme práci. Na ošetřeném povrchu vytváří vysoce hydrofobní ochrannou nano vrstvu, která má samočisticí schopnost (tzv. lotosový květ), je plně transparentní, nezanechává mastný film ani zápach. Sprej chrání textil před „nehodami“ v podobě vody a vylitých nápojů, moči, potu, bláta a výrazně usnadňuje také čištění a údržbu. Přípravek je vhodný pro impregnaci kočárků, autosedaček, polstrování, bot, oblečení, hraček, koberců, matrací, ložního prádla a dalších textilních povrchů. Neobsahuje žádné nebezpečné látky, je biologicky odbouratelný a neškodí životnímu prostředí. Splňuje požadavky vyhlášky o hygienických požadavcích na výrobky pro děti do 3 let. Orientační prodejní cena je 310 Kč. Více na www.babyclean.cz.

 

babypointSluneční clona Babypoint poskytne stín i UV ochranu ve slunných dnech

Slunné dny jsou v létě časté a velmi příjemné. Ale! Nesmí jich být příliš a navíc malé děti by se měly před paprsky důsledně chránit. Ke skloubení pobytu venku a ochrany malých dětí v kočárku může pomoci sluneční clona Babypoint. Ta je totiž univerzální – snadno se upevní pomocí šňůrek jak na hluboké korby, sportovní kočárky, golfové hole i autosedačky. Kromě stínu poskytne dětem především UV ochranu (UV 30 +) a může snadno posloužit jako náhrada slunečníku. Orientační prodejní cena je 260 Kč. Více na www.babypoint.eu.

 

babypointPro všechny poklady v autě je pořadač Lässig Car Wrap To Go

Pořadač do auta Lässig Car Wrap To Go nejen že pojme všechny nezbytnosti malých cestovatelů, ale také ochrání zadní část sedačky. Pořadač s veselými dětskými motivy má držák na lahev, dvě kapsičky na zip na tajné poklady a přihrádky, do kterých se vejde oblíbená hračka či plyšák. „Kapsář“ se snadno přidělá pomocí popruhu k opěrce hlavy a celý se pak dá odnést s sebou i s obsahem. Díky všem „důležitostem“ takto hezky pohromadě cesta dítku rychleji utíká a více ho baví. Orientační cena je 870 Kč. Více na www.lassig-fashion.cz.

 

Pořádek v tašce na kočárek? S Buggy Organizer od Lässig to není nereálné

babypointFakt, že dámským kabelkám kraluje většinou spíše chaos, je všeobecně znám. Nicméně nemusí tomu tak být. Zkuste si na cesty přibalit tašku na kočárek Lässig Buggy Organizer. Má totiž šikovně rozdělené kapsy a řadu přihrádek, takže je velmi jednoduché v ní udržet pořádek. Navíc je ušita z kvalitních materiálů a je na výběr v mnoha vzorech, které báječně vypadají. Snadno ji připevníme k jakémukoliv kočárku pomocí kroužků a budeme mít tak všechny nezbytnosti pro děťátko stále při ruce. Orientační cena je 780 Kč. Více na www.lassig-fashion.cz.

 

babypointPro řádný pitný režim láhev Drinking Bottle od Lässigu

Děti někdy přes všechnu „práci“ zapomínají na pitný režim. Neustálému připomínání bude rázem konec, když budou mít děti veselou láhev Drinking Bottle od Lässigu. Nejenže se z ní pije brčkem, což děti baví, ale ještě opravdu neteče, ani když se v batůžku omylem otočí – tudíž je skvělá na cestování. Navíc se dá pohodlně zavěsit díky oušku s karabinkou a ještě je s krásnými obrázky zvířecích kamarádů. Maminky ocení nezávadnost plastu této půllitrové lahvičky a možnost umýt láhev bez obav v myčce. Orientační cena je 280 Kč. Více na www.lassig-fashion.cz.

 

babypointPohodlí pro krční páteř s cestovním polštářkem ze speciálního materiálu Outlast®,

Cestovní polštářek dětem zpříjemní cestování. Do podkovy se hlavička pohodlně opře a ulehčí se i krční páteři. Použít se dá i při hraní, trénování motoriky dětí, nebo jako provizorní polštářek třeba do stanu. Navíc je polštářek vyroben ze speciálního materiálu Outlast®, který má termoregulační vlastnosti. Polštářek má slabší stranu do teplejších dnů a silnější stranu do chladných dnů. Jelikož složení s Outlastem zamezuje vzniku pocení (až o 40 %), je polštářek ideální i pro osoby s kožními problémy. Vnitřní náplň tvoří polystyrenové mikrokuličky. Orientační prodejní cena je 310 Kč. Více na www.little-angel.info.

 

babypointV létě chladí, v zimě hřeje – termoregulační podložka Little Angel do kočárku

V chladných, ale i teplejších dnech zpříjemní pobyt dětí v kočárku. Termoregulační podložka Little Angel totiž staví na Visco pěně a termoregulačním materiálu Outlast®. Oba materiály byly vyvinuty v NASA, ten první pro zmírnění tlaku na těla astronautů, ten druhý kvůli tepelnému komfortu. Vrstva paměťové pěny se přizpůsobí tvaru a váze těla a po použití se vrátí do původního stavu. Dítě bude v kočárku zahříváno, v teplejších dnech naopak podložka absorbuje přebytečné teplo a předchází pocení. Spodní část tvoří prodyšné a zároveň nepropustné froté. Orientační prodejní cena je 810 Kč. Více na www.little-angel.info.

 

babypointStop sluníčku v autě s clonou Sun protector od BeSafe

Asi nikomu není příjemné, pokud svítí paprsky přímo do očí, natož pak malým dětem. Se sluneční clonou Sun protector od BeSafe máme po starostech. Clona je dostatečně velká, takže dokáže zastínit velkou plochu a upevní se velmi snadno pomocí přísavek přímo na okno vozu. Orientační prodejní cena je 120 Kč. Více informací na www.autosedacky-besafe.cz.

 

baby„Izolační“ vrstva do autosedačky pro pohodlí miminek

Malé děti ještě nemají takovou schopnost termoregulace jako my dospělí a tak je jim snáze zima, ale také horko. Potah Protective cover od BeSafe udržuje příjemnou teplotu autosedačky i během horkých letních dní a zabraňuje tak pocení dítěte. Potah zároveň slouží jako ochrana před znečištěním sedačky. Orientační prodejní cena je od 940 Kč (podle typu autosedačky). Více na www.autosedacky-besafe.cz.

 

babypointBodyguard všech kočárků – zámek Buggy guard lock

Také jste někdy potřebovali chvilku nechat (prázdný) kočárek bez dozoru a trnuli jste hrůzou, jestli tam zůstane? Zvlášť na cestách by byla taková krádež opravdu nepříjemná. Se speciálním zámkem na kočárky Buggy guard lock od TFK bude i nehlídaný kočárek v bezpečí. Stačí si zvolit čtyřmístný kód (odpadá tedy stres s klíčkem) a pomocí ocelového lanka se kočárek snadno uzamkne. Orientační prodejní cena je 720 Kč. Více na www.kocarky-tfk.cz.

 

Cink cink, pozor jedeme!

Pbabypointraktický zvonek Universal Bell od TFK lze přichytit na jakýkoliv kočárek. Oceníme ho na rušných cestách, ale také během sportování s kočárkem. Rodiče budou mít jistotu, že se o nich a malém pasažérovi bude včas vědět a dětem se zvonění bude nepochybně líbit. Orientační prodejní cena je 190 Kč. Více na www.kocarky-tfk.cz.

 

Plenkové kalhotky Monperi Pants pro „velké“ holky a kluky

babypointPraktické jednorázové natahovací kalhotky Monperi Pants děti prostě milují. Cítí se s nimi totiž jako velké děti. Skvěle se hodí na učení na nočník, děti si je prostě stáhnou a zase oblečou a v případě nehody nepociťují nepříjemné vlhko díky savému jádru. Bílá barva (které bylo dosaženo horkým vzduchem a nikoliv chlórem) je praktická pod oblečení – neprosvítají klasické dětské motivy. Kalhotky se snadno oblékají a díky indikátoru vlhkosti rodiče vždy hned poznají, kdy je čas na výměnu. Orientační prodejní cena je 180 Kč. Více na www.monperi.cz.

 

babypointČistota (i) na cestách s vlhčenými ubrousky MonPeri

Zkušené maminky bez vlhčených ubrousků prakticky neopouštějí domov. A dobře dělají. Vlhčené ubrousky MonPeri jsou na cesty jako stvořené. Neobsahují žádnou parfemaci a jsou s výtažkem z aloe vera vhodné i pro citlivou pokožku. Díky pevné a zároveň jemné struktuře zaručují ubrousky šetrnou a důkladnou hygienu dětských ručiček i tváří bez podráždění. Orientační prodejní cena je 50 Kč. Více na www.monperi.cz.

Reklama