Za skvělé vízo, skvělá zábava na letní cesty!

Že ještě neznáte 3DSko? Ale knírkatého italského instalatéra s červenou čapkou a jménem Mario si určitě pamatujete i ze svých školních let, ne? A kdyby opravdu ne, tak děti vám jistě poradí!

Nintendo

Přenosná herní konzole Nintendo 3DS XL umí spoustu zábavných i praktických věcí. Má hlavní velký displej s nastavitelným 3D zobrazením a druhý dotykový displej, na kterém ovládáte další funkce. Kromě stovek skvělých her, které každý měsíc přibývají můžete konzoli použít na dovolené jako přehrávač hudby i videí na dlouhé cestě. Na kamery pak natočíte nebo nafotíte záběry na památku a díky internetovému prohlížeči zůstanete ve spojení s celým světem. A kdyby vám zapršelo, stačí vytáhnout některou z letošních letních herních hitů a zahrát si sami s dětmi nebo s dalšími přáteli.

Nintendo

Třeba v Animal Crossing New Leaf, která se v Japonsku stala oblíbeným bestsellerem si vytvoříte vlastní svět plný skvělých věcí a v reálném čase si ho sami nebo s kamarády náležitě užíváte. Můžete být starostou svého města, postavit si dům svých snů, dokonale se vystylovat, relaxovat na tropickém ostrově a mnoho dalších akcí. Hra je online a v reálném čase, takže vás možná ani nepřekvapí když i v ní zaprší nebo padne večer tma a jde se na párty.

Nintendo

Donkey Kong a Diddy Kong, dva z nejoblíbenějších a zároveň zaručeně nejchlupatějších videoherních hrdinů tohoto světa, slaví svoji premiéru na Nintendu 3DS. S předělávkou divoké plošinovky Donkey Kong Country Returns, která vyšla původně v roce 2010 pro Wii, už řádí také v džungli do kapsy!

Nintendo

Nesmí chybět ani oblíbený Mario a jeho bratr Luigi. Ten má letos výročí a tak ho najdeme hned v několika hrách i pro Nintendo 3DS. Třeba v Luigi’s Mansion 2, skvěle hodnocené hře, ve které musíte v roli Luigiho polapit duchy ve strašidelných hradech do svého vysavače nebo  New Super Mario Bros. 2 našlapaném zlatými mincemi od začátku až do konce.

.

Reklama