Být šik a přitom se cítit pohodlně? To je ideální kombinace, kterou na sto procent splňují zavinovací šaty. A to ještě není všechno. Vyzkoušeli jsem i znovuobjevený hit léta, lehounkou maxisukni

 Jsou skvělou volbou do práce, na setkání s kamarádkou, ale třeba jen tak na procházku městem. Počasí nám přeje, takže můžeme vyrazit. Pro naši modelku Nadu jsem vybrala modro-bíle proužkované šaty z příjemného úpletu, který zajišťuje potřebné pohodlí. Asymetrie, která je pro „zavinovačky“ typická, lichotí všem postavám: Diagonála zeštíhluje.

n

A co délka sukně pod kolena? Je nadčasová a sluší nejvíce vysokým ženám s dlouhýma nohama, což je přesně příklad naší modelky Nady. Ale ani ženy s nižší výškou se jí nemusí obávat. Pokud jim chybí potřebné centimetry, ale mají vyvážené proporce, budou jim takové šaty slušet také.

K šatům jsme vybrali modrou kabelku a střevíčky s otevřenou špičkou. Celý model jsme zkompletovali  v butiku Marks&Spencer

Další model jsme vybrali v butiku Reserved, ve kterém se oblékají spíš mladší ročníky, ale ani dámy zralého věku se mu nemusí vyhýbat. I pro ně se najde oblečení, ketré můžou nosit. My jsme vyzkoušeli černou maxisukni se vzorovaným topem bez rukávů a doplnili světle tyrkysovým sáčkem. Boty jsou Nadiny vlastní, ale vhodnější by byly páskové sandály.

m

Modely jsme vybrali v obchodech Marks&Spencer a Reserved Centrum Černý Most

Fotografoval Michal Protivanský

Seriál vnikl ve spolupráci s Centrem Černý Most, těšte se na naše články!

Více najdete na http://www.centrumcernymost.cz

Staňte se fanoušky Facebooku na https://www.facebook.com/centrumcernymost?fref=ts

POZOR nepřehlédněte: V úterý 27. května se může těšit v Centru Černý Most na velkou módní přehlídku pro zralé ženy

Podívejte se na předchozí modely

Reklama