Známe to všechny, občas nastane situace, kdy ze sebe během pár sekund potřebujeme vykouzlit tu nejkrásnější bytost. To například, když se ozve neohlášená návštěva nebo musíte nutně vyběhnout do ulic. Ale jak to udělat, abyste byly během okamžiku šik?

Trik pro objemnější účes

Vaše hříva je zplihlá a nemá ten pravý šmrnc? Nezoufejte. Účes bude vypadat plnější, když se budete inspirovat radou vyhlášeného amerického kadeřníka Laurent Philippona, který se staral například o vlasy modelek na módní show New York Fashion Week „Na levé straně temene vemte jeden silnější pramen a sčešte si ho šikmo přes čelo. Na druhé straně si dejte vlasy za své pravé ucho. Váš účes dostane ihned plnější objem, uvidíte,“ radí kadeřník.

Je něco jednoduššího?

účes

Šik drdol

Líbí se vám drdůlky, jaké nosí baletky? Takový účes si vykouzlíte za několik minut a postačí vám k tomu pouze jedna gumička. Účes je vhodný jak na běžné nošení, tak pro slavnostnější příležitost.

Chytněte si vlasy do ohonu a zamotejte je do klubíčka, poté uzel přetáhněte gumičkou. Aby drdůlek lépe držel, přichyťte ho ze stran vlásenkami. Můžete z něj také vytáhnout několik pramínků, „účes a la baletka“ pak bude vypadat ležérněji.

účes

Sexy ohony

Zapomeňte na rozpuštěné vlasy, stáhněte je do ohonu a nechte tak vyniknout vaši šíji a krk! Culík uvázaný hodně nízko, nebo naopak hodně vysoko vyčesaný ohon na temeni hlavy vypadá velmi sexy. Tip pro vás: z culíku vytáhněte jemný pramínek vlasů a obtočíte ho kolem gumičky. Cop bude vypadat elegantněji.

účes

Foto: New York Fashion Week/Facebook

Čtěte také:

Reklama