Módní trendy se stále točí, a občas aby se čert vyznal v tom, co je právě in. Ovšem některé Česky ví, co jim sluší, a určují tak módní trendy. Nejen Táňa Kuchařová, Monika Bagárová či Kateřina Sokolová ví, co se nosí a co jim sluší. Prohlédněte si jejich nejpovedenější outfity z loňského roku a inspirujte se.

sd
Táňa Kuchařová málokdy šlápne vedle. Tento outfit dokazuje, že umí. Pánský styl v dámské módě je velmi oblíbený a slušivý. Táňa skvěle nakombinovala jednotlivé kousky a její outfit je bez jediné chybičky.

ds
Černá mamba Kateřina Sokolová se také inspirovala pánskou módou a i její outfit je dokonalý. Někdo by mohl namítnout, že je zde příliš černé, ale jedná se o barevnou nestárnoucí klasiku, která nikdy z trendů nevyjde. Navíc Katka zvolila hezké světle modré psaníčko, kterým jednolitost rozbila.

sd
Chantal Poullain se také v módě velmi dobře orientuje. Její kombinace přírodních tónů je úžasná. Líbí se nám klobouk, který zvolila. Samozřejmě opět inspirovaný pánským stylem.

sd
Emma Smetana podlehla dalšímu trendu, který byl vloni velmi v kurzu a letos tomu nebude jinak. Tím jsou vykukující podprsenky. Dříve se schovávaly, ale nyní je tomu naopak, ukázaná platí. :-)

sd
Tereza Maxová patřila, patří a bude patřit k módním ikonám českého rybníčku, co si vezme na sebe, je pěkné a ostatní chtějí to samé. Stejně tomu je i v případě elegantních maxi šatů, které jsou velmi ženské.

sd

sd
Monika Bagárová je nádherná žena, která si díky své perfektní postavě může dovolit vše. Klidně zcela odhalená záda i dekolt, jako tomu je u prodloužené vesty. Právě prodloužená délka sak, triček, svetrů, vestiček je nyní velmi aktuální a trendy.

Čtěte také:

Reklama