Značka Signal přináší na trh novou řadu past Signal Family pro celou rodinu. Chcete vyhrát balíček s výrobky Signal pro celou rodinu? Můžete hned teď soutěžit!

 

Nová řada sjednocuje oblíbené pasty značky Signal a představuje je zcela v novém. Nová řada Signal Family, to jsou známé pasty v novém atraktivním balení, s  inovovaným složením a novými názvy: Signal Family Cavity Protection, Signal Family Daily White a Signal Family Herbal Fresh. Všechny pasty poskytují účinnou fluoridovou ochranu před zubním kazem a přináší pocit svěžesti.

 

Oblíbené pasty značky Signal se sjednotily a vytvořily novou řadu Signal Family, ze které si nyní může vybrat opravdu každý člen rodiny. Nejoblíbenější zubní pasta Signal Family se představuje nyní s vyšším obsahem vápníku jako Signal Family Cavity Protection. Díky svému složení posiluje zuby a pomáhá doplňovat fluor a vápník ve sklovině. Nová Signal Family Herbal Fresh obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, jako je máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, jenž mají osvěžující účinky a aktivně podporuje svěží dech. Přirozenou bělost pomáhá citlivě obnovit zubní pasta Signal Family Daily White s obsahem bikarbonátu sodného. Je speciálně vyvinutá ke každodennímu použití.

 

 

 

 

 

„Jsme rádi, že můžeme představit naše nejoblíbenější pasty ve speciální řadě Signal Family a navíc s vylepšeným složením, které významně posiluje zuby a poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem,“ říká Jiří Ševčík, Brand Activation Manager značky Signal a shrnuje přednosti řady Signal Family: „Zubní pasty mají nové balení, vylepšené složení a jsou cenově dostupné. Na  trhu se objeví na začátku listopadu.“

 

Původní název pasty

Nový název pasty s inovovaným složením

Objem

Doporučená

MOC

Signal Family

Signal Cavity Protection

75 ml

25,80 Kč; 32,90 Sk

Signal Family

Signal Cavity Protection

125 ml

35,90 Kč; 43,90 Sk

Signal Herbal

Signal Herbal Fresh

50 ml

16,90 Kč; 25,00 Sk

Signal Herbal

Signal Herbal Fresh

75 ml

      25,80 Kč

Signal White

Signal Daily White

75 ml

25,80 Kč; 32,90 Sk

 

Po celý den kyseliny v ústech působí na sklovinu a způsobují ztrátu minerálů – tento proces se nazývá demineralizace. V raných fázích je možné zub použitím vhodných past zregenerovat, později dochází k trvalému poškození a ke vzniku kazu. Používání past s obsahem fluoru a vápníku, jako jsou například pasty Signal Family, napomáhá remineralizaci, posiluje zuby a chrání je před zubním kazem.

 

Pro krásný a zdravý  úsměv Signal doporučuje:

·         Zuby si čistěte nejméně dvakrát denně

·         Používejte vhodné zubní pasty

·         Zubní kartáček vyměňte vždy, když je opotřebený, nejdéle po třech měsících

·         Dodržujte zdravou a vyváženou stravu, omezte cukry

·         Dodržujte pravidelné preventivní prohlídky u stomatologa, alespoň jednou za půl roku