Herečka a legenda stylových outfitů  Sienna Miller se stala tváří kampaně Jaro 2016 společnosti Lindex. Kampaň dostala název Sienna Hearts Lindex a představuje luxusní kousky pro každodenní nošení, jež flirtují s glam trendy 70tých let.

Kolekce je postavena na bohémském a elegantním vzhledu, jenž skvěle ladí s osobním stylem Sienny Miller. Mezi klíčové položky zde patří splývavá halenka, maxi šaty a džíny s nohavicemi do zvonu.

lindex

„Moc se mi líbí jemný materiál této bílé halenky. Dokázala bych si představit, že v ní strávím celé léto. A ty zvonové džíny jsou opravdu fantastické, pohodlné a mají báječný střih! Oba tyto kousky jsou klasikou, která je univerzální a navíc skvěle ušitá,“ říká Sienna Miller o kolekci.

lindex 2

lindex 2

lindex 4

Sienna Miller jeznámá nejen svým stylem, ale navíc v každém aspektu svého života vyzařuje hodnoty společnosti Lindex. Šíří kolem sebe pozitivní energii, humor a filantropický pohled na svět. Kromě toho se angažuje v charitativních projektech. Je matkou, a i díky tomu je pro značku Lindex dokonalou modelkou.

„Na značce Lindex je něco hravého a bezstarostného, a myslím si, že zde máme skutečnou oslavu ženskosti. Kolekce je svůdná, aniž by však byla příliš vážná. Také mám za to, že nálada celé značky i kolekce se projevila do tohoto fotografování. Byly to skvělé chvíle a my všichni jsme se opravdu hodně nasmáli! A právě o tom Lindex je, tedy alespoň podle mého názoru,“ zhodnotila Sienna Miller své nedávné fotografování pro Lindex.

sienna

sienna miller

sienna miller 2

sienna 3

Kampaň bude spuštěna 31. března na všech 18 trzích, kde Lindex působí, jakož i na webu lindex.com

Reklama