Také vám přijde mobilní telefon jako úžasný stylový doplněk? Představujeme vám horký tip – nový elegantní Siemens C75!

 

Společnost Siemens, divize Komunikace, představila mobilní telefon C75, který je spojením elegantního designu a špičkové mobilní technologie. Třípásmový telefon se širokým spektrem funkcí je vybaven integrovanou VGA kamerou s pětinásobným digitálním zoomem, a je tak ideální pro pořízení fotografií a krátkých filmů.

 

Malé rozměry (103 x 44 x 17 mm) a nízká hmotnost (85 gramů) činí z telefonu Siemens C75 dokonalého společníka pro každého. Fotografie či videonahrávky si lze prohlížet na 1,8palcovém barevném TFT displeji s rozlišením 132 x 176 pixelů a 65 000 barvami. Fotografie lze dokonce přímo v telefonu upravovat za použití integrovaného editoru a při fotografování v šeru mohou uživatelé k telefonu připojit blesk IFL-600.

 

Siemens C75 nabízí více než jen volání. Vedle podpory multimediálních zpráv (MMS) a emailového klienta a předinstalovaných 3D her mají uživatelé k dispozici také službu instant messaging, jež umožňuje levný on-line chat. Nově přijaté zprávy se viditelně zobrazují ve standardní poštovní schránce. Telefon je vybaven integrovaným organizérem s adresářem, kalendářem a seznamem úkolů pro efektivní plánování. 

 

Uživatelům je k dispozici celá řada praktických doplňků a originálního příslušenství Siemens: hands-free sada Headset Purestyle HHS-610 jen podtrhuje celkově elegantní dojem, který telefon vyzařuje. Pro telefonování ve voze lze využít Car Kit Easy HKP-700 s integrovaným držákem nebo Car Kit Portable HKP-500. Rovněž lze vybírat z nabídky datových kabelů, nabíječek a pouzder.

 

Siemens C75 bude uveden na trh v srpnu 2005 v barevných variantách „Palladium" (stříbrno-antracitová) a „Light Silver" (světle stříbrná) a „VF Pearl White“ (perleťová).  

Reklama