Díky našemu největšímu kontejnerovému vozovému parku v Praze jsme schopni zajistit nejrychlejší přistavení kontejnerů, a to do 1 až 4 hodin od objednání. Naše výhoda spočívá nejen v rychlosti přistavení kontejnerů, a to i během víkendů, svátků a v noci, ale také ve velkém množství kontejnerů různých velikostí. Disponujeme malými vozy (velikost AVIA) i velkými vozy (velikost Tatra).

64775600991a0obrazek.png

V naší flotile najdete kontejnery pro odvoz suti, odpadu, zeminy, dřeva a živice, stejně jako velkoobjemové a vanové kontejnery pro náročnější akce. Všechny kontejnery přepravujeme vlastními automobily. Náš vozový park neustále roste a momentálně disponujeme 20 nákladními automobily a více než 400 kontejnery všech typů. Jsme schopni odvézt až 48 tun sutě a zeminy najednou z centra Prahy.

Pokud se ptáte, jak se nejrychleji zbavit suti nebo odpadu v Praze, odpověď je jednoduchá - zkuste nás! Objednání přistavení kontejneru je snadné. Stačí zavolat na náš dispečink od pondělí do pátku od 6:00 do 22:00 a naši dispečeři vám pomohou s objednávkou a doporučí vhodný kontejner pro vaše potřeby. Další možností je objednání kontejnerů přes naše webové stránky www.siegl.cz. To zvládnete provést sami. Vyberte si konkrétní datum a čas, kdy chcete kontejnery přistavit, a objednávku odešlete. Garantujeme čas přistavení i cenu, kterou na našich stránkách vidíte.

Kromě odvozu odpadu nabízíme také dovoz stavebních materiálů. Dopravíme vám beton, písek, štěrk, kačírek, recyklát nebo zeminu. Navíc, pokud si necháte dovézt kontejner, dopravu stavebních materiálů získáte zcela zdarma.

Postaráme se také o výkopy a zemní práce s využitím naší vlastní techniky. Pokud potřebujete vykopat bazén, základy, jímku nebo provést terénní úpravy, jsme tu pro vás. Vzniklý odpad samozřejmě odvezeme a zlikvidujeme. Specializujeme se také na likvidaci černých skládek.

6477563a1dd8dobrazek.png

Na našich webových stránkách najdete mapu a časová rozmezí, ve kterých jsme schopni vám přistavit kontejner. Poradíme si i s velmi rychlým přistavením kontejneru. S naší speciální službou Turbokontejnery vám přistavíme kontejner do 1 hodiny od objednání. Stačí si tuto službu objednat telefonicky.

Pokud jste firma a hledáte spolehlivého partnera, rádi s vámi navážeme dlouhodobou spolupráci. Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku, vyplňte základní informace v našem poptávkovém formuláři na webových stránkách. Individuální nabídku vám zpracujeme v pracovní dny do 24 hodin.

Symbolem naší rychlosti je mozaika, kterou můžete znát ze závodních okruhů. Najdete ji na našich automobilech s bílými kabinami a červenými prvky, stejně jako na našich zeleno-bílých kontejnerech. Podívejte se na naše propagační video pro bližší představu.

Foto: Siegl s.r.o.

Reklama