Tak tu máme naši slibovanou šibeničku za 2000 bodů a kuličkový deodorant od Radoxu. Tentokrát budeme hádat cikánské přísloví. Doufám, že se vám bude líbit a pobaví vás stejně tak jako nás tady v redakci.

Takže, pravidla jsou jednoduchá. Níže vidíte hvězdičky. Každá hvězdička představuje jedno písmenko, které budete hádat. Budu do diskuze nahlížet vždy jednou za 15–30 minut a vybrané bude to písmenko, které se zde objeví nejčastěji. Až budete znát větu, která se pod hvězdičkami skrývá, napište ji rovnou do diskuze. Vyhrává ta z vás, které se to povede jako první a správně!

CH se počítá jako jedno písmenko a písmenka se hádají bez diakritiky. Tu vám tam budu správně přiřazovat já, pokud uhodnete základní písmenko. Vždy před mým vyhodnocením můžete tipovat jen jedno písmeno. Takže žádné A E I O U v jednom příspěvku nebo postupně za sebou.

Pokud vyberete písmenko, které ve větě není, bude se vám postupně kolem krku stahovat smyčka. Doufám, že už se mi to tentokrát povede a z oprátky mi neutečete. ;) Ale teď už se pusťme do soutěžení!

* * * * * *   * * * *   * *   * * * *   * * * * * * * * * *   * * * * .


Tak nejen že vás zase neoběsím, ale navíc jste to vygooglily dřív než ostatní stihly hádat. Nu, což - aspoň vím, o co příště doplnit pravidla. ;) Takže 2000 bodů a kuličkový deodorant získává ireda! Gratuluji a uvidíme se snad u příští popravy. ;)

Odpověď: Nebitá žena je jako nedopečené maso

Reklama