I když by se téma spodní prádlo mohlo zdát jako čistě praktická záležitost, může být i problémem vztahovým. Martina má ráda krajku a partnera s sebou bere na nákupy, Lenka by něco takového nepřipustila...

spodní prádlo

Vzala byste svého partnera při nakupování spodního prádla do obchodu s sebou? Je pravda, že spodní prádlo plní kromě funkce praktické i tu estetickou. U žen, jako ideálů krásy, je tato funkce navíc katapultována do výšin i společenským podhoubím.

Zeptali jsme se několika žen, jaké spodní prádlo mají rády, jaké nikoli a zda si s sebou berou při nakupování partnera...

Lenka (23 let, úřednice)

Samozřejmě hledím na to, abych se partnerovi v prádle líbila, ale třeba tanga bych si na sebe nevzala, i když vím, že by se Lukášovi líbily. Ráda nosím pohodlné prádlo, takže vede bavlna a nohavičky s různým potiskem. A vzít ho na nákup? Nikdy!

Jitka (31 let, finanční poradkyně)

Několikrát jsem si zkusila vzít na nákup spodního prádla přítele, ale nemělo to ten efekt, který jsem očekávala. Všechno mi odsouhlasil. Tak už ho s sebou neberu. Líbí se mu, v čem chodím. Nosím výhradně tanga a podprsenku tělovku. Nemám ráda, když je pod oblečením spodní prádlo vidět, přijde mi to nevkusné a vulgární.

Martina (31 let, na mateřské)

Přítel je hodně náročný. Já ráda nosím krajkové prádlo, ale ne všechno se mu líbí. Raději jde vždycky se mnou a jsem ráda. On si sám řekne.

Andy (19 let, studentka)

Nikdy bych ho s sebou nevzala. Jsme takoví experimentátoři. Spodní prádlo si proto kupujeme každý sám a snažíme se přijít na to, čím druhého zaujmout. Občas se to i nepovede, ale většinou je to fajn, někdy nás to rozvášní, jindy se zasmějeme. Jsem ochotná vzít si na sebe cokoli, je to taková hra. Minule mě dostal, když si pořídil pánská tanga, to jsem šla do kolen.

Čtěte také...

Reklama