Ahojda,
letos už mám sice po dovolené, ale na tak pěkném místě jsem dlouho nebyla, tak vám o něm napíšu, i když musím jít teď ráno na kontrolu k lekaří, neboť mě otravovala nějaká střevní chřipka, ale to sem nepatří.
Letos jsem byla s mamkou na dovče v Řecku na ostrově Thassos. Jely jsme v den mých narozenin, a to 29.5., sice autobusem, neb to bylo za akční cenu, a i když cesta byla dlouhá, stála za to. Jely jsme tam s tím, že to bude aktivní dovolená a že něco taky musíme shodit,myslím naše "kilča". Moc stupňů každý den a v tom, jak uznáte, se nadá moc chodit po procházkách, takže se vegetilo u moře, kde krásně foukal vítr a bylo tam moc hezky. Na procházky taky došlo, ale až po osmé hodině večer, neb se dříve fakt nedá.
Jednou jsme jely s mamkou na druhou půlku ostrova na výlet a byla jsem ráda, že mamka v tom teple nedostala infarkt nebo něco podobného. Ale zase za ten výhled to stálo ( viz fotky).
No a jestli jsme něco málo shodily? No co myslite? Jasně, že ne:o) Nedejte si tam jídlo, když je tak dobré, a přeci musíte všechno ochutnat:o) Takže naše dovolená byla na konec napůl vegetění u vody a napůl aktivní, za těch 14 dní jsme stačily procestovat celý ostrov.
Přeju hezký den a já mažu k lékaři


MartinaC


Milá MartinoC,
díky za příspěvek a ať vám to u toho lékaře dobře dopadne
Reklama