Brazilka Sheyla Hersheyová s největšími ňadry na světěV posledních letech nezdravou touhu po velkém poprsí potlačila lékařská osvěta, která tomu nedává zelenou, i seriózní média, jež přišla k rozumu a od podobných úvah spíše odrazuje. Hrozí však další kolo závodu o největší prsa na světě.

O pomyslný výstřel ze startovní pistole tohoto závodu se postarala devětadvacetiletá Brazilka Sheyla Hersheyová. Nikdy nebyla spokojená se svými prsy. Kvůli nim si pod kudlu plastického doktora lehla dokonce už devětkrát.

Hospodyňka z texaského Dallasu už dokázala vyhrát v zemi svého původu soutěž o největší poprsí a zapsala se do tamní verze Guinessovy knihy rekordů.

Poslední operaci podstoupila před několika týdny. Ještě loni měla Sheyla velikost ňader 34 FFF (americké číslování). Podle evropských měřítek by se Sheylina velikost dala odhadnout na 75 J. Nyní jsou o číslo větší.

Sheyla po deváté operaci...Kvůli operaci ale musela nakrátko opustit Texas. Tam jsou totiž normy na objem silikonu, který může být vpraven do lidského těla. A Sheyla v sobě má galon silikonového gelu, tedy v našich jednotkách necelé čtyři litry. V některých médiích se však objevilo, že v sobě ukrývá až dvojnásobek silikonu!

Tamní doktoři podobné přemrštěné zákroky neodmítají jen z plezíru. „To, že máme určité limity, je odůvodněné. Velká ňadra dříve nebo později způsobují komplikace,“ řekl k Sheylině kauze zdejší lékař Malcolm Roth. „Může dojít k poškození implantátů, infekci, může to být bolestivé a způsobit to více problémů,“ dodal.

Kromě operací prsou má Sheyla plasticky upravený například nos, rty a zadeček. Celkem se podrobila už bezmála dvaceti zákrokům.

Devětadvacetiletá žena ale nechápe, že jde o více než jen vzhled. „Chci vypadat lépe a lépe každičký den. Každý z nás o něčem sní, ne? A já prostě jen prožívám svůj sen,“ popsala svůj cíl, díky němuž zavírá oči před varováním lékařů. Podle nich je to ale další příběh, kdy honba za zdánlivou atraktivitou bude mít negativní následky. Na zdraví Sheyly, a dost možná i pro nemalý počet jejích následovatelek či konkurentek...

Co způsobují velká (a umělá obzvlášť) prsa...

  • Problémy se zády. Ty bývají i v klidovém režimu tak velké, že vám nedovolí ani spát.
  • Ženy s velkými ňadry mají problém sehnat oblečení podle svých představ, nikoliv podle toho, co jim dovolí jejich dmoucí se ňadra.
  • Zákrok může způsobit poškození implantátů nebo infekci.
  • Po zákrocích zůstávají jizvy.
  • Takto obdařené či upravené ženy pak trpí psychickými problémy při pohybu ve společnosti („...dennodenně zažívám vyvalené pohledy a sprosté poznámky. Už si toho snažím nevšímat, ale nedá se to..." objevuje se často ve zpovědích, jež ví, o čem je řeč).
  • Melounový mýtus, tedy to, že muži touží po ženách s velkými ňadry, je pouze z poloviny pravdivý. Podle nedávného rozsáhlého amerického průzkumu po nich většina mužů netouží jako po stálých partnerkách, ale jako milenkách.

Podívejte se na Sheylu předvádějící svoji „přednost“.

Tenistka je chce zmenšit
RRumunská tenistka Simona Halepová s velkými...umunská tenistka Simona Halepová má velká prsa, která ji omezují v pohybu na kurtu. Hodlá to změnit operací. Má prsa velikosti 90 D. Přiznává, že rychlé změny pohybu na kurtu s nadměrně vyvinutým poprsím nejsou zrovna tou ideální kombinací.

„Při hře je to opravdu nepříjemné. Moje prsa jsou hodně velká a také hodně těžká, což mi snižuje schopnost rychle reagovat a měnit směr,“ svěřila se Halepová britskému serveru Mirror. „Chystám se na operaci, během které mi chirurgové zmenší prsa,“ dodala.

Myslíte si, že i přes osvětu mohou dospělé ženy propadnout přemrštěnému melounovému mýtu? Líbí se vám podle svých snů upravená Sheyla?

Reklama