SheaCream je svým pojetím unikátním produktem, který není jen krémem s aurou populárních slůvek jako je kyselina hyauloronová, kolagen atp. SheaCream vznikl proto, aby na trh přinesl řešení, které nabídne komplexní péči a pomůže vaší pokožce bojovat s projevy stárnutí. Místo toho, aby jen dodával již zmíněnou kyselinu hyauloronovou a kolagen, snaží se stimulovat kůži, aby tyto látky sama produkovala. Dále tělu 5bb222be11b3aobrazek.pngdodává nezbytné vitamíny a provitamíny (A, B, C, D a E). Takto posílí odolnost pleti před vnějšími vlivy (znečištěné ovzduší, smog, mráz či vítr). Zrychluje také regeneraci pokožky a tím vším bojuje proti faktorům, které urychlují projevy stárnutí, či napravuje jemné nedokonalosti, které již vznikly. Jednoduše umožňuje udržovat pleť stále mladou a pružnou.

MUDr. Gaye, který je odborným garantem projektu Medinatur, doporučuje SheaCream používat v kombinaci s ostatními produkty Medinatur. Jsou to SheaVitamines (pleťová kůra) a SheaHydroOil (olej na masáž a čištění pleti). SheaCream pak nejlépe aplikovat před spaním po odlíčení SheaHydroOilem. „Nejlepšího účinku SheaCreamu dosáhneme při používání s dalšími produkty naší produkce. Připravíme tak „volné pole“ pro 100% účinek, který se dostaví již po prvních pár aplikacích. Tyto účinky můžeme pozorovat v podobě pružnější kůže, která je na dotek jemná, hebká a klidná. Během 6 týdnů pak pomalu vymizí vrásky.“ vysvětluje MUDr. Gaye.

„K antiageingovému krému Dr.Gaye mám velmi blízký vztah, protože ho považuji i za své dítě. Ještě v době kdy měl Dr.Gaye v portfoliu jen sheacream jsem mu doporučovala dodání kyseliny hyaluronové k posílení hydratačních a antiageingových účinků, což Dr.Gaye udělal a výsledný produkt jsme si já i moje rodina a klientky velmi oblíbily. Má velmi jemnou příjemnou parfemací, příjemnou konzistenci, jednoduché složení s velmi kvalitními, účinnými složkami a nikdy jsem se nesetkala s alergií nebo nesnášenlivostí. Většinou předčí i mnohem dražší značkové krémy, které jsme měla možnost vyzkoušet.“, říká MUDr. Tereza Gabryšová dermatolog kliniky Yes Visage.

PRODUKTOVÝ TIP:

Přírodní krém, který svou vyváženou kombinací bioaktivní látky ze Shea (Karité), vitamínů a kyseliny hyaluronové působí příznivě na pokožku a učí vaše tělo, aby si samo zajišťovalo produkci tolik důležitého kolagenu a elastinu. Tyto látky mají velký vliv na kvalitu a elasticitu pokožky.

Více informací a eshop naleznete na www.medinatur.cz.

Výrobky společnosti Medinatur také zakoupit ve vybraných lékárnách nebo vzorkové prodejně v paláci Ligna (Vodičkova 41, Praha)

Reklama