Hollywoodská hvězda Sharon Stoneová (50) přišla minulý týden o svého adoptivního syna Roana (8), kterého soud svěřil do trvalé péče jejího exmanžela Phila Bronsteina. Nyní také vyšly najevo důvody, proč soud rozhodl ve velmi citlivé věci tak rázně a nekompromisně. Herečka se totiž ukázala jako nevhodná matka, která klade na své děti nepřiměřené nároky a na všední situace reaguje neadekvátně.

Bronstein u soudu obvinil Stoneovou z toho, že není dobrá matka. Jako jeden příklad z mnoha uvedl situaci, kdy jeho bývalá žena chtěla syna přinutit, aby si nechal do nohou napíchat botox jako řešení problému s nadměrným pocením a zápachem nohou.
 
„Sharon má na syna nesmyslné požadavky a reaguje nepřiměřeně situaci. Malého osmiletého kluka chtěla donutit, ať podstoupí bolestivý chirurgický zákrok na nohou jenom kvůli tomu, aby mu přestaly páchnout. Přitom mu stačilo vysvětlit, že má udržovat pravidelnou hygienu, měnit si ponožky a používat speciální deodoranty na nohy i do bot,“
uvedl Bronstein ve své výpovědi. A soud mu dal za pravdu.

Soudce ve svém závěrečném prohlášení uvedl, že dítě nemůže trpět matčinými rozmary, a svěřil Roana do péče starostlivého otce.


Reklama