Po více než roční bitvě Sharon Osbourne vyhrála. Podle středečních informací, které do světa šťastně vypustil sám její manžel Ozzy, se nadobro zbavila zákeřné rakoviny. Manželka a zároveň manažerka známého rockera se těší, že začne žít nový život. Podle ní nemoc nabourala nejen její organismus, ale také vztahy v rodině.

"Všechno spolu zvládneme," říká nyní Sharon. Je rozhodnutá "poprat se" i s Ozzyho alkoholismem, který podle ní vyvstal právě z nejistoty, napětí a stresu, které do jejich rodiny nepříjemná choroba přinesla. Zprávy o jejím vyléčení ve středu agentuře Reuters potvrdil mluvčí rodiny. "Ozzy mi řekl, že Sharon ukončila léčbu a po rakovinových buňkách není v jejím těle už ani stopy," uvedl.

Manželka bývalého člena metalové formace Black Sabbath a dvojnásobná matka v uplynulém roce podstoupila náročnou chemoterapii poté, co u ní lékaři zjistili rakovinu tlustého střeva. Jejím hlavním přáním bylo, aby se samozřejmě co nejrychleji uzdravila. Už kvůli svým dvěma dětem, Kelly a Jackovi. Navzdory své nemoci se však den co den "pitvořila" spolu se zbytkem své rodiny v televizním hitu Reality Show. Na stanici MTV běžel každý den přímý vstup z Osbourneovic domu a takzvaně "skrytá kamera" se snažila divákům přiblížit, jak slavná rodina vlastně doopravdy žije. Rockerská famílie proslula zejména svojí nekonformností a bláznivým chováním. Vysílání z jejich domu v Beverly Hills vypadalo spíše jako parodie na seriál Ženatý se závazky. Kvůli své otevřenosti a svéráznosti si Osbourneovi u diváků vysloužili nálepku "nefunkční rodina". "Je mi teď docela líto, že jsem ty kamery do svého domu kdy pustila," prohlásila Sharon v době, kdy se o nelichotivém přízvisku dozvěděla.

Reklama