Společnost Lamido vyrábí stylové a dlouho udržitelné oblečení z kvalitních materiálů, které vám zajistí pohodlí a volnost. Pojďte se inspirovat a prohlédněte si dámské kalhotydámské šaty, haleny, trička, domácí komplety, noční prádlo, pyžama, župany, dámská kombiné a spodničky a to ve velikostech od S (CZ40/EU36) až po nadměrné velikosti XXXXL (CZ66/EU62) . Pokud máte jakoukoliv postavu, tedy i plnoštíhlejší, určitě si vyberete oblečení, které se vám bude líbit a bude vám velikostně sedět. V nabídce online prodejny Lamido najdete také velké množství funkčního prádla značky Coolbest a Freshguard, pro ženy i muže za velmi příjemné ceny, což je náš další tip.

Naše doporučení: Líbí se nám, že značka používá k výrobě 100% bavlnu, a když už musí použít umělé vlákno, jde o kombinaci bavlna-polyester, 100% polyamid a bavlna-modal. Další předností  je nabídka nadměrných velikostí a výhodné ceny!

Nás v redakci nejvíce zaujaly tyto kousky, které vám chceme doporučit. Kliknutím na fotografii se dostanete přímo na stránku, kde si můžete oblečení objednat.

Celou nabídku pak najdete na stránkách www.lamido.cz

Zdroj: Lamido

Čtěte také:

Reklama