A není se čemu divit, vždyť kdo by nechtěl žít v novém? Počítat navíc aktuálně můžete s tím, že nabídka bytů v mnohých lokalitách je vcelku solidní. Úrokové sazby hypoték zřejmě půjdou směrem dolů, takže i financování záměru by nemělo být nijak složité. Jestliže byste rádi bydleli v Praze, máte možnost podívat se na některé zajímavé tipy týkající se bydlení v Praze 6. Společnost Homeland tady nabízí hned několik pozoruhodných. 
5e958d10c0c4aobrazek.png

Byt 3+kk na Veleslavíně

Naším prvním tipem je elegantní mezonetový byt nacházející se v lokalitě Pod Dvorem. Nabízí obří užitnou plochu 105 m2 ideální pro rodiny s dětmi. Mimo jiné se v bytě nacházejí hned 3 koupelny, 2 ložnice mající společný balkon, šatnu a vstupní halu. Vynikající je především prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, který disponuje elegantním přístupem na zahradu. Jinak k bytu získáte také garážové stání a sklep. Nedaleko objektu, v němž se byt nachází, je stanice metra, takže se rychle dostanete v Praze kamkoli. Relaxovat můžete jít třeba do nedaleké Ladronky nebo obory Hvězda.

Byt 2+kk na Břevnově

Prodej bytů v Praze 6 je opravdu pestrý. Výbornou volbou je také nedávno dokončený mezonet s terasou na Břevnově. Nachází se ve čtvrtém patře objektu se sedlovou střechou a z části proskleným výtahem. Byt disponuje jižně orientovaným balkonem, který je neustále plný sluníčka. Moc hezká je také ložnice vybavená en-suite koupelnou. Nedaleko samotného domu je park Ladronka a samozřejmě uvidíte i starobylý Břevnovský klášter. 

Loft 3+kk v Bubenči

Bydlení v tradiční pražské diplomatické čtvrti také stojí za to. Rezidence, jejíž součástí je loft 3+kk, se nachází hned u Stromovky. Už jen plocha bytu 120 m2 nabídne spousty prostoru k pohodlnému bydlení. Loft se nachází hned v přízemí budovy.

Reklama