Pak už to jde ráz na ráz, čeká nás úroda broskví, meruněk, třešní, švestek… A většině žen nastává období, kdy zavařují marmelády, džemy, kompoty či sirupy. A takřka všechny zavařujeme s láskou. Zavařování je jedinečný způsob, jak ovoce či zeleninu uchovat i mimo sezónu.
5afd680213117obrazek.png

5afd684a6db93obrazek.pngDomácí džemy nebo marmelády mají tu výhodu, že si můžete sami vybrat ovoce, které na jejich přípravu použijete. Navíc si můžete vybrat, kolik ovoce a kolik cukru bude připravená zavařenina mít. Jednoduše úspora času i kalorií a 100% kontrola kvality!
Výroba vlastních džemů, marmelád, želé a hustých sirupů z ovoce, květů a bylinek pomocí výrobků značky Dr. Oetker je velmi jednoduchá a hravě ji zvládne i úplný začátečník. 
 
S výrobky značky Dr. Oetker budou vaše domácí džemy, marmelády a sirupy nejen rychle hotové, ale pokud budete postupovat podle návodu, máte záruku, že se vám vše dokonale povede a ovoce si zachová skvělou a plnou chuť.
 
S želírovacími přípravky od Dr. Oetker máte jistotu, že se vám domácí džemy, marmelády a sirupy vždy podaří!
 
Pokud patříte mezi ty, které rády zavařují, nenechte si ujít naše testování! Zapojte do testování se značkou Dr. Oetker. Testovat bude 50 z vás a vyhrajete kompletní balíček pro zavařování. Soutěž probíhá ZDE
 
Zejména nás zajímá vaše testování rostlinného želírovacího přípravku Pektin Dr.Oetker

5afd74c617f21obrazek.pngPektin Dr. Oetker je rostlinný želírovací přípravek na zavařování džemů a marmelád. Výrobek obsahuje citrusový pektin a je 100 % rostlinného původu. Neobsahuje žádné konzervanty. Je možné ho kombinovať s řepným i třtinový cukrem. Jeden balíček Pektinu Dr. Oetker vystačí na zpracování 2000 g ovoce, ke kterému přidáte 700 až 1000 g cukru podle toho, jak zralé nebo sladké ovoce zavařujete a jak sladký džem si budete chtít připravit. Pektin v džemu působí jako přírodní zahušťovadlo, díky kterému váš džem získá požadovanou konzistenci.
Doporučená MOC je 39,90 Kč za jedno balení (20 g).
 

 
V balíčku, který pro zavařování získáte, také najdete:
5afd8a4884c01obrazek.png

5afd814a33dc6obrazek.png
Těšíme se na vaše recenze, které zpracujeme do dalších článků. Do testování se také zapojí naše redakce a naše spřátelené foodblogerky.

Máte nějaké oblíbené recepty na zavařování? Začínáte se zavařováním a nevíte si rady? Sledujte naší rubriku Vaření a v brzké době se můžete těšit na skvělé a prověřené recepty na zavařování.
5afd687b68b78obrazek.png

 
 

Reklama