Multižánrový hudební festival Votvírák, který svým návštěvníkům nabízí čtyři hudební scény a vystoupení předních českých skupin a muzikantů, probíhá od 12. do 14. června v Milovicích. Informaci poskytly oficiální stránky festivalu.

První festivalový den zahájí ve 13.30 na scéně TV Media Stage kapela TBA. Dále se v programu objeví skupiny Argema, Kreyson, Žlutej pes, Buty, Lunetic, Legendy, České srdce či muzikanti Lucie Bílá a Michal David.

Scéna Impuls Stage se otevře ve 14 hodin a diváci se mohou těšit na vystoupení kapel Hodně podně, Emma di, Season Crack, Five O ´Clock Tea, Matahari, Antigona, Bek ofis či zpěvaček Ivy Frühlingové, Ewy Farné a Barbory Zemanové.

Interpreti Divine, Šatlava, Rybičky 48, Scheuflers, Pavel Ryba, Tomáš Klus, Another Way, Doga, Vilém Čok & Bypass, Nukleární vokurky a Bagr vystoupí od 14.20 na scéně Coca Cola Stage.

Na své si přijdou i milovníci hip hopu. Na Votvíráku zahrají Arciskáčany, Mandrage, Cirkus Ponorka, DJ Jorgos, DJ Noir, Pio Squad a Vec + Zverina.

Festival svým návštěvníkům nabídne i doprovodný program v podobě dětského koutku, stánku s filmovými projekcemi a stánky s občerstvením. V loňském roce Votvírák navštívilo více než 112 tisíc diváků. Vstup na festival je zdarma.

Půjdete?

Reklama