Letos budou jednoduché a  svěží a hlavní ingrediencí bude kvalitní vodka! Užijte si léto s chutnými originálními drinky!

Vodka Absolut představuje nové koktejly, pro jejichž přípravu jsou klíčové dva atributy – svěžest a kvalita. Letní kolekci míchaných nápojů mohou zájemci ochutnat nejen v baru, ale také zkusit namíchat doma. Připravte se na absolutně nejlepší koktejly s vodkou, společnost vám budou dělat drinky Absolut Vodka Sour, Absolut Cosmo
a Absolut Twist.

Značka Absolut představuje kolekci míchaných nápojů Absolut Drinks, které vynikají jednoduchými, ale zajímavými kombinacemi, a jejichž základem je vždy kvalitní vodka. Příznivci absolutně čisté vodky tak mají možnost ochutnat něco nového a těm, kteří neupřednostňují alkohol v čisté podobě, přináší osvěžující letní koktejly v dokonalém provedení.

Absolut Cosmo

absolut

Stylový koktejl, který si vychutnávají i dámy na Manhattanu v seriálu Sex ve městě, a který si můžete letos v létě dopřát i vy. Základem nápoje je vodka Absolut Citron, triple sec, brusinkový džus a čerstvá šťáva z limetky. Nezapomeňte na V-shape sklo
a pomerančovou kůru na ozdobu. Tak bude koktejl naprosto perfektní.

 

ABSOLUT COSMOabsolut

4 cl vodky Absolut Citron

2 cl  likéru Triple Sec

4 cl brusinkového džusu

šťáva z limety

Protřepejte v shakeru s ledem, sceďte

do sklenice a ozdobte pomerančovou

kůrou.

Absolut Sour

absolut

Jak již název napovídá, kromě kvalitní vodky Absolut je základem nápoje čerstvá citronová šťáva, zjemněná cukrovým sirupem. Dokonalou chuť koktejlu podávaného nejlépe v old fashion skle dotváří likér triple sec a snítka máty na ozdobu.

 

ABSOLUT SOURabsolut

5 cl vodky Absolut

2 cl likéru Triple Sec

2 cl cukrového sirupu

3 cl čerstvého citronového džusu

Protřepejte v shakeru s ledem, sceďte

do sklenice na led (drcený) a ozdobte

snítkou máty.

Absolut Twist

absolut

Koktejl Absolut Twist roztočí nejen spirálu z limetkové kůry, ale také ty, kteří si jej vychutnají v baru či namíchají doma. Jednoduchá příprava přináší dokonalé výsledky, když spojíte na ledu vodku Absolut a citronovou limonádu (Sprite, 7UP), není co řešit.

ABSOLUT TWISTabsolut

4 cl vodky Absolut

12 cl citronové limonády

(Sprite, 7UP)

Nadávkujte na led, promíchejte

a servírujte se spirálkou z čerstvé

limety.

I letní koktejly mají své módní trendy. Nejlepší koktejly s vodkou Absolut zvládnete i sami. Díky Absolut Drinks budete na léto dokonale připraveni a plavky nebo sluneční brýle už budou jen formalita. Absolut Drinks jsou totiž rafinované chutí a snadné přípravou.

Novou kampaň Absolut Drinks doprovází proslulá německá módní fotografka Ellen von Unwerth a charismatické herečky Kate Beckinsale a Zooey Deschanel, které vytvořily vizi ABSOLUT SVĚTA inspirovanou jedinečnými koktejly.

 

Svět se o vodce ABSOLUT dozvěděl v roce 1979, kdy byla poprvé představena ve Spojených státech. Ovšem Absolut rent Bränvin neboli absolutně čistá vodka se ve védsku vyráběla již sto let před tím. Dnes je k dostání na 126 trzích po celém světě, ze všech prémiových destilátů zaujímá čtvrté místo a je značkou číslo dvě mezi vodkami. V loňském roce dosáhla spotřeba neuvěřitelných 96 milionů litrů, denně se vyrobí více než 500 tisíc lahví. I přes tak ohromný nárůst (z nějakých 90 tisíc litrů ročně) se vodka ABSOLUT vyrábí stále na jednom jediném místě, a to ve švédském Åhusu. Licenční výroba nepřipadá v úvahu, protože veškeré suroviny (pšenice, voda atd.) pocházejí z blízkého okolí destilérky.

spěch vodky ABSOLUT spočívá v jedinečném procesu zpracování ozimé pšenice, kterému se říká kontinuální destilace, a kterou praktikoval již od prvopočátku vodkový král Lars Olsson Smith. Po destilaci je produkt podroben čtyřfázovému filtračnímu procesu, a tím vzniká jeden z nejčistších destilátů na světě. Mimochodem, víte, čím se vyplachují prázdné lahve před jejich naplněním? Ničím jiným než samotnou vodkou, aby nic nemohlo ohrozit její vytříbenou, čistou chuť.

Více inspirace najdete na stránkáchhttp://janbecher.multimedia.cz/

Reklama