Den plný her pokračuje. Nyní bych vás rád, milé čtenářky, upozornil na rubriku Zábava, ve které si můžete zahrát různé srandovní i vážné flashové hry, jako například Kulečník, Pexeso, Sudoku nebo Člověče, nezlob se!

Maličko stranou zájmu doposud zůstávala naše rubrika Zábava. Myslím, že je to škoda!

Přišli jsme k ní, když se měnila grafická podoba magazínu na tu stávající. V této rubrice, nebo lépe sekci, najdete spoustu zajímavých flashových her, roztříděných do následujících podsekci.

zabava

Kromě nich se zde můžete bavit při sledování zajímavých videí...

A jaká hra je v sekci Zábava nejoblíbenější?
Jednoznačně nejpopulárnější je logická hra Jewel Quest, ve které je vaším úkolem sestavovat řady a sloupce drahých kamenů tak, aby zmizely a vy se dostaly do dalšího kola. Uhrajte více bodů než ostatní čtenářky?

Téma dne 20. června 2011: Hrajeme si s magazínem!

Tentokrát je v magazínu tak trochu netradiční téma. Celý den si totiž budeme hrát! I když to možná nevíte v magazínu ŽENA-IN.cz je spousta možností, jak se vyřádit při hraní si s ostatními čtenářkami, ale i o samotě. Nejsou to jen lodě, ale i další hry. Založím několik turnajů, představím vám rubriku Zábava, nastartuji všemožné soutěže - hledací, bodovací, hádankovou... No, prostě si, milé čtenářky, parádně užijete.

Na konci dne vylosuji jednu z vás, která patřila ve hraní k nejaktivnějším a obdařím ji deskovou hrou: Osadníci z Katanu.

osadnici

Reklama