Značka Oriflame si pro své zákaznice připravila opět skvělé kosmetické nezbytnosti, které určitě stojí za vyzkoušení.

OriflameMAXI ŘASY LEHKÉ JAKO PEŘÍČKO

Zapomeňte na umělé řasy! Užijte si přirozené, dokonale prodloužené, zvýrazněné a oddělené řasy lehké jako peříčko. Novářasenka The ONE Featherlight má tak hebké složení, že ji na řasách ani necítíte. Měkký kartáček a lehká textura zvýrazní řasy a prodlouží je pro půvabný konečný efekt

Řasenka TheONE Featherlight 8 ml, 119 Kč

 

LEHOUČKÁ RTĚNKA V SYTÝCH ODSTÍNECH

Zahalte své rty do sytých odstínů lehkých jako peříčko. Lehoučká hydratační rtěnka je na rtech příjemná jako balzám a zajišťuje přitažlivě plné krytí již prvním tahem. Odborné vyvinuté složení obsahuje směs přírodních vosků ze slunečnicových semínek a bobulového ovoce; po doteku taje na rtech, hydratujeje, pomáhá je zjemnit a zvláčnit.

Oriflame

Rtěnka The ONE 5 v 1 Colour Stylist Featherlight 4 g, 119 Kč

 

LEHKÉ TŘPYTIVÉ OČNÍ STÍNY

Zvýrazněte své oči stíny s třpytivým efektem. Sypké oční stíny The ONE v lehkých hedvábných odstínech snadno podtrhnou přirozenou krásu a rozzáří tak celý obličej. Stíny lze roztírat i nanášet ve vrstvách a vytvořit tak jemné nebo výrazné líčení.

Sypké oční stíny The One Featherlight 1,3 g, 99 Kč

Oriflame

MAGICKÁ VŮNĚ Z ŘÍŠE ELFÍCH LEGEND

OriflameŠvédská elfí legenda vypráví, že když uprostřed noci rozevře své plátky mystická půlnoční růže a její květ zalije světlo měsíce, její magická vůně probudí vaši krásu a zaplaví ve vašem srdci kouzelnou jiskřičku, která už nikdy nezhasne...

Nechte se okouzlit úvodními jiskřivými tóny grapefruitu, broskve a mořského akordu, a omámit zářivou vůní mystické půlnoční růže. Tu doplňují jemné bílé kvítky a teplé sluneční nóty. Vůně doznívá ve smyslném vřelém objetí cedrového a santalového dřeva, zahalených bílým pižmem.

 

Toaletní voda Elvie Firefly 50 ml, 649 Kč

 

OriflamePOŠKOZENÉ VLASY? ZREGENERUJTE JE A OBNOVTE JEJICH KRÁSU

Obnovte krásu a vitalitu svých vlasů zevnitř. Nový olej na suché vlasy Eleo obsahuje bohatou a zároveň mimořádně lehkou kombinaci rostlinných olejů, které obnoví hydrataci vlasů, vyhladí je a posílí. Lehký hedvábný olej má nemastné složení a je ideální pro suché a poškozené vlasy. Jemný rozprašovač zajistí praktickou aplikaci.

Olej na suché vlasy Eleo 50 ml, 179 Kč

 

Více informací najdete na https://cz.oriflame.com

Reklama