5ef20c34aacb6obrazek.png
5ef20c3ec1531obrazek.png5ef20c5e90a9cobrazek.pngYves Rocher
přinesla na trh unikátní podobu sprchových kosmetických produktů – Koncentrovaný sprchový gel a Koncentrovaný šampon na vlasy. Nyní jsou v novém moderním designu, ale složení zůstalo stále stejně příjemné, voňavé a snadno biologicky odbouratelné – jak je znáte a máte rádi.

Tajemství koncentrovaných produktů je v inovativní mnohovrstevné lamelové struktuře, která umožňuje zmenšit objem flakonu při zachování počtu sprch nebo koupelí, na které vystačí. Každá lahvička je navíc vybavena uzávěrem s důmyslnou membránou pro snadné a přesné dávkování. Vaše potěšení z jedné kapky bude hned několikanásobné.

Nový Koncentrovaný sprchový gel, to je o polovinu menší spotřeba plastů, mycí báze 100% rostlinného původu a hlavně strom zasazený za každý koupený flakon. Stále platí jednoduchá rovnice: 1 stlačení = 1 kapka = 1 koupel.

Pro jedno použití vystačí množství o velikosti lískového oříšku. 100 ml balení vystačí na 40 koupelí, tedy na stejný počet, jako 400 ml balení běžného sprchového gelu. Respekt k vaší pokožce i planetě. Díky malé velikosti se skvěle hodí na cestování i sport.

Vybírat můžete z vůní Malina, Mango, Levandule, Oliva nebo Grantové jablko a Lotosový květ. V kamenných prodejnách a na e-shopu Yves-rocher.cz  najdete také Koncentrovaný šampon na vlasy.
5ef20c7e0cc00obrazek.png


Reklama