Kantu představuje unikátní japonské taštičky Kinchaku ušité ze vzácných látek. Každý kus je navržen pro Kantu českou návrhářkou Evou Brzákovou jako originál s použitím hedvábí z pravého japonského kimona. Kinchaku sahá do japonské éry Edo, kdy tento doplněk byl fashion ikonou a nosil se spolu s kimonem. Kimona byla v Japonsku tradičně dávána darem jako symbol uznání.

kimono
Foto: Shutterstock.com

Vybrat si můžete ze tří velikostí a je na vás, zda je použijete jako luxusní dárkový obal na produkty Kantu nebo třeba na šperky, hodinky, make-up či jako taštičku na drobnosti do vaší kabelky. Snadno se také promění v samostatný doplněk místo kabelky či batůžku na party.

kantu

Darováním taštičky Kinchaku, ať už samotné nebo s některým z voňavých produktů Kantu, můžete v této krásné tradici pokračovat anebo jí spojit s vlastním životním příběhem.

Kantu

KANTU je česká značka inspirovaná tím nejlepším, co svět nabízí, všechny produkty jsou vyráběny v ČR.

Kantu v Quechua jazyce je ženské jméno a také název posvátné květiny. Tato nádherná sytě barevná květina, květina života podle prastaré kečuánské legendy symbolizuje životní energii, odpuštění, harmonii, vzájemnou pospolitost.
Je to dar lidstvu od Patchamamy, Matky Země.

Reklama