Baggy neboli pytlovité džíny jsou tím pravým, pokud se stydíte ukázat křivky v celé své kráse nebo preferujete pohodlí. Obě varianty jsou naprosto v pořádku. Přesto je vhodné tyto kalhoty volit s takovými kousky, které z vás neudělají neforemné cosi, ale naopak vykouzlí sexy vosí pas a dokážou, že i volné plandavé kalhoty mohou být sexy. Takže, jak na to?

obrazek.png

Na schůzku nebo na safari

Bílá, krémová, nude nebo béžová. Barvy, s nimiž tuto sezonu neuděláte rozhodně chybu. V létě volte materiály, v nichž se nebudete zbytečně potit. Tou nejlepší volbou je len, takže pokud ještě nejste hrdou majitelkou lněné košile, je nejvyšší čas to napravit. 

Bílá košile a světlé baggy jeans jsou vhodné nejen na cestu na safari, ale také na odpolední pracovní schůzku. Abyste však nevypadaly jako v pytli, je potřeba vytvořit pas. Na košili proto jednoduše uvažte uzel. Celkový outfit pak nechte “tón v tónu” a doplňte je o doplňky v zemitých odstínech. Skvělým akcentem pak může být lehce vykukující krajková podprsenka.


ka1.jpg

V jednoduchosti je krása

Sledujete-li trendy, neměly by vám v šatníku chybět tyto kousky: baggy jeans, crop top s volány, pantofle a mini kabelka. To vše můžete jednoduše zkombinovat a outfit jako z nejnovějšího módního časopisu je na světě. 

Volánky jsou v kurzu, ale pozor na ně. Volte je s citem. Pokud jste majitelkou bujného poprsí, rozhodně se jim vyvarujte v oblasti hrudníku a raději sáhněte po topu s řasením v pase. Opět myslete na zvýraznění pasu a klidně nechte vykukovat pupík. Další kapku romantiky můžete dodat vlasovými šperky. Pérka, gumičky, klipy nebo sponky jsou hitem tohoto léta.ka3.jpg

Černá je nová černá

Baggy jeans nejsou jen kalhoty na “lítání” po městě, ale klidně také na party. Pokud vás tedy nějaký večírek čeká, nepouštějte se do velkým experimentů a raději volte starou dobrou klasiku - černou. 

Pas je opět alfou a omegou celého outfitu, a tak k černým volným džínám oblékněte opět krátký top nejlépe s tylem nebo výraznými aplikacemi, nazujte páskové sandálky na podpatku a jako jediný barevný akcent si nechte červenou rtěnku. Glamour, sexy, přesto neokoukané a tolik odlišné.

ka2.jpg

Také si přečtěte:

Reklama