Značka Beauty Forum má v Evropě tradici již 34 let. První veletrh proběhl v německém Mnichově a dnes je Beauty Forum největší evropský řetězec kosmetických veletrhů. Jejich orientace je na výrobce a distributory kosmetiky, kosmetická studia a kamenné nebo internetové prodejny.
5d0b5bec0b342obrazek.png

V roce 2018 došlo k propojení řetězců Beauty Forum a Cosmoprof, čímž značka BF významně posílila.

Na základě licence pořádáme v Praze první z řady prestižních událostí ve světě kosmetiky.

Prezentovat se bude řada prémiových značek z oblasti dekorativní, efektivní i pečující kosmetiky, nehtového designu a vlasového stylingu. Velké zastoupení budou mít nové značky z oblasti přírodní kosmetiky s certifikací „Organic“.
5d0b5bfaec8c9obrazek.png

Jako návštěvníci veletrhu jsou zváni majitelé, ředitelé a výkonní manažeři kosmetických salonů a kamenných nebo internetových prodejen, zástupci a nákupčí distribučních společností, zaměřených na kosmetiku a v neposlední řadě i všichni vizážisté a majitelé kosmetických – vlasových studií.

Snažíme se i v České republice dostát tvrzení, že kdo v kosmetice něco znamená, bude na veletrhu Beauty Forum.5d0b5c0f06996obrazek.png

V rámci veletrhu Beauty Forum Praha proběhnou i 2 mistrovské soutěže – Beauty Artist 2019 a Nail Artist 2019.

Výherce soutěže Beauty Artist postoupí na Mistrovství Evropy v makeupu, které probíhá na Beauty Forum Mnichov, kde bude soutěžit o tento titul. V minulosti se to už jednomu finalistovi z České republiky podařilo.

Veletrh Beauty Forum Praha bude probíhat pouze jednou ročně, vždy na podzim a bude se pokaždé jednat o zajímavou událost, kterou stojí za to navštívit.

Více informací naleznete zde.
5d0b5bc613795obrazek.png

Reklama