Do kin se tento týden chystá komedie inspirovaná šílenými zážitky a historkami ze schůzek přes inzerát. „Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa,“ popisuje odevzdaně situaci hlavní hrdinka komedie Sezn@mka s Jiřím Langmajerem, Adélou Gondíkovou a Zuzanou Kajnarovou v hlavních rolích.

Odpradávna existovali dohazovači a zprostředkovatelé sňatků. S rozvojem tisku nastoupily seznamovací inzeráty, oblíbené bývaly televizní seznamovací pořady. Možnosti internetu pak udělaly ze seznámení naslepo opravdovou džungli, kde se každý může stát, kýmkoliv se mu zachce.

SEZN@MKA, foto: Bontonfilm

Hledání vhodného partnera může být pak bohužel o to tvrdším oříškem.

Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A více prozrazovat nebudeme...

P.S. Scénáristku a režisérku v jedné osobně Zitu Marinovovou znám osobně. O to víc se těším na její dílo, které už podle ukázek vypadá velmi slibně. Nemyslíte?

Reklama