Seznamek je internet plný snad již od svého vzniku. Jsou anonymní, přihlásit se může každý, a to s sebou nese riziko, že ne vždy natrefíte na toho pravého.

Mnohé z vás vědí, že si již přes 15 let hraju na dohazovačku a že mám za sebou docela slušné výsledky. Specifika mé privátní seznamky? Každý za někoho ručí, což je zavazující. Moji známí mi přihlašují své známé a jejich známí zase své známé.

Všichni víme, že dnes tento fakt zaručuje jistou serióznost nejen v seznamování, ale ve všech oblastech života. Pokud hledáme pracovníky do své firmy, nebo třeba jen paní do domácnosti nebo chůvu, raději dáme vždy přednost někomu, koho někdo z našeho okolí zná, o němž něco víme.

A tak mě napadlo, že jsme tady vlastně také určité společenství přátel, scházíme se někdy i osobně a řada z nás má okolo sebe, ať už v rodině, nebo v širším okolí nezadané sympatické lidi. Což vytvořit naši malou seznamku a tak trošku navázat trošku na velmi oblíbený volný seriál Taková jsem já, který před pár lety tvořil Jakub D. Kočí, který odtajňoval nicky čtenářek, fotil je a dělal s nimi rozhovor?

Navíc mě inspirovala čtenářka Petra, která se ráda zúčastňuje mých vizážistických proměn (nedávno se svou maminkou první letní), když si posteskla, že nemůže pořád najít vhodného partnera, a hlavně nadšeně souhlasila se seznámením na ženě-in.

Představuji vám Petru

Petra

Petra

Sama o sobě napsala:

„Moje rodina žije ve Východních Čechách, ale já pracuji a bydlím v Praze. Je mi 31 let, měřím 163 cm, vzdělání mám vysokoškolské. Jsem nekuřačka.
Ve volném čase jezdím na kole, na kolečkových bruslích, v zimě na lyžích. Ráda tancuju, občas chodím plavat, baví mě výlety do přírody. Asi jako všichni občas ráda zajdu do kina nebo do divadla na nějakou pěknou komedii.“

A co mi napsala o muži, kterého by si dokázala představit jako svého partnera:

„... věk asi do 41 let, co se týká výšky, tak alespoň stejně vysokého jako já. Na vzdělání mi nezáleží, protože někteří muži jsou inteligentní a dá se s nimi mluvit, i když jsou třeba jen vyučení, a naopak vysokoškolák působí jako úplný pitomec. Asi bych vyloučila pouze takového, jehož jediným zájmem je chodit do hospody na pivo s kamarády. Bylo by skvělé mít aspoň jeden společný koníček....“

Jak vidím Petru já:

Neobyčejně milá, hezká, přátelská, ideální partnerka. Možná až příliš. Potřebovala by nasát trošku umění chovat se v dobrém slova smyslu k mužům jako „mrcha“, jak se radí v příručkách pro ženy. A jelikož to byl kdysi i můj problém, o to víc bych Petru ráda viděla šťastně zadanou. Nejlépe s někým z Prahy či okolí, kdo by ocenil její milou povahu a podpořil sebevědomí.

Tak co - nenachází se čirou náhodou okolo Vás pro Petru potenciální „Pan Pravý“? Pokud ano, zašlete mi pár řádek o něm a fotku na mail: z.hainallova@seznam.cz a já zařídím vzájemný kontakt či rovnou schůzku.

Pokud naopak chcete vy touto cestou seznámit ženu či muže jakéhokoliv věku i zaměření, zašlete mi fotku, charakteristiku a její či jeho představu o partnerovi či partnerce. Jedinou podmínkou je souhlas seznamovaných se zveřejněním fotky a textu zde, na ženě-in.