Hledat si spřízněnou duši pomocí chytrého telefonu a aplikací? V dnešní době, proč ne?! Tyto „appky“ by se mohly zalíbit i těm největším odpůrcům online seznamek.

srdce

V dnešní uspěchané době nejsou schůzky přes seznamku nic nového. Narazit totiž na toho pravého ve frontě na poště, se poštěstí málokomu. A pak vznikají aplikace, které vám toho pana Božského najdou, jak se říká, snadno a rychle. Už se ale nejedná o obyčejné seznamky, ale o opravdu vymakané internetové programy, které stojí zato vyzkoušet.

Pinkilin

Revoluční online seznamka. Jedná se o aplikaci, která rozhodně nemá za cíl vymýtit tradiční způsob seznamovaní. Tuto aplikaci můžete využít ve chvíli, kdy třeba vyrazíte s přáteli na skleničku do baru. Pomocí „appky“ zjistíte, kdo se nachází ve vašem okolí, objektu vašeho zájmu pak můžete poslat nabídku na seznámení a ten má celkem 100 minut na to, aby vám odpověděl. Pokud tak neučiní, má smůlu.

Více na www.pinkilin.com

be2

Tato mobilní aplikace funguje na základě metody tzv. „matchmaking“. Přiřadí k vám tedy hodící se protějšek na základě osobního dotazníku, který předem vyplníte. Věkový průměr uživatelů je pak 40+.

Více na www.be2.com

Twoo

Seznamka pro všechny věkové kategorie. Její ovládání je navíc jednodušší hlavně proto, že obsahuje mimo jiné verzi i v českém jazyce.

Více na www.twoo.com

Reklama