Člověk má doslova neomezeně možností v každé sféře a navazování nových kontaktů není výjimkou. Kde tedy narazit na krásného cizince, či cizinku?

seznam.jpg

Internetové seznamky
Existují mnoho desítek portálů, kde můžete navázat vztah s lidmi, kteří žijí v Čechách, ale pocházejí z jiných zemí. Zde je velkou výhodou, že ve většině případech hovoří plynně česky, tudíž se nemusíte obávat, že byste si nerozuměli.

Rádi byste chatovali s uživateli přímo ze zahraničí? To není žádný problém, setkáte se se seznamky, které působí téměř ve většině vyspělých zemí od Německa, Francii až po Brazílii, či Kanadu. Bohužel se neobejdete bez znalosti cizího jazyka. Není nutné, být nějakým překladatelem na volné noze, aby člověk našel toho koho hledá, ale alespoň běžné fráze je potřeba znát. Výhodou je, že spojíte příjemné s užitečným, čímž máme na mysli příjemnou konverzací a zdokonalování se v jiném projevu než je mateřský jazyk.

Pokud jste se ztratili v moři všelijakých seznamek a jiných webů doporučujeme navštívit stránku TopSeznamky.cz, kde najdete ty nejúspěšnější + podrobné hodnocení.

Seznámení s cizincem na dovolené
Na mnohem příjemnější seznámení se můžeme těšit přímo na zahraniční dovolené. Více méně jde o takové letní dobrodružství, které se může proměnit ve více než jen zajímavý zážitek. Možná litujete toho, že jste na hodinách angličtiny nedávali větší pozor, ale co je lepší motivací než láska. Nezáleží na tom, že jste každý z jiného kouta světa.

Počátky vysněného vztahu s krásně opáleným a svalnatým mužem mohou být idylické, ale buďte nohama na zemi. Stále budou existovat národnostní bariéry, které nebude tak snadné překonat.

Vše záleží na tom jak k celé „záležitosti“ oba zúčastnění přistupují, jde pouze o letní úlet a nebo něco víc? K tomu vám nebude stačit týden strávený ve Španělsku a dopisováním si na dálku toto pouto rovněž neprohloubíte.

Láska za mořem, stojí to za to?
Tisíce spokojených párů tvoří lidé z různých zemí a není to nic proti ničemu, na druhou stranu je jen na vás, zda do toho půjdete nebo ne. Neexistují žádné osvědčené rady, protože každá situace je jedinečná a rovněž ti, kteří jsou jejími účastníky.

Předtím než vyrazíte do zahraničí
Rozhodně nikdy nepodceňujte cestovní pojištění, ať už se chystáte pouze na Slovensko nebo až do Latinské Ameriky. Opomenout tuto službu a nebo ji dokonce vypustit by mohlo vyjít opravdu hodně draze. V praxi zaplatíte jen pár desítek korun za každý den v zahraničí nebo na cestách a kdyby se vám něco stalo nemusíte se obávat toho, že byste neměli z čeho hradit ošetření a léčbu. Zajímejte se především o spektrum poskytnutých služeb a výši pojistného plnění, není na škodu, když zahrnuje i ztrátu zavazadel.

Lepší směnný kurz než vám nabízí vaše banka
Co si budeme povídat, člověk na dovolené utratí nemalé peníze, které obvykle přesáhnou i cenu samotného zájezdu. Pokud byste rádi ušetřili na směnném kurzu založte si Twisto účet a požádejte o platební kartu, kterou můžete využít nejen v zahraničí.

seznam1.jpg

Reklama