Konečně jsme se dočkaly! Začínají nás zahřívat první jarní paprsky, a tak odkládáme zimníky, svélkáme svetry a punčochy, zouváme kozačky a těšíme se na tu příjemnější část roku, která se určitě ponese ve znamení slunce, tepla, moře, pestrých šatů a plavek. Ještě kdyby tak zmizela přebytečná kila sama od sebe a s nimi i celulitida a ne zrovna příliš sexy „povadlá“ pokožka v barvě bílé...

Ještě že do léta je dost času dát se do formy a připravit tělo na prázdninové radovánky. Kromě pohybu, správného pitného režimu a odlehčené stravy můžete sáhnout i po kosmetických pomocnících, se kterými vám dosažení vysněné postavy půjde mnohem snáze a rychleji.

Kosmetická společnost Oriflame má takové pomocníky v  řadě Perfect Body, která obsahuje vysoce účinné výrobky pro udržení krásné pokožky a sexy křivek těla. Každý z těchto výrobků obsahuje vědecky zdokonalené složky kombinované se speciálními přírodními výtažky, jež pomáhají zlepšit vzhled těla a pokožky. Současná nabídka řady zahrnuje Zpevňující gel na břicho, Zpevňující sérum na dekolt a krk, Masážní kartáč proti celulitidě, Formující gel proti celulitidě a Zpevňující krém proti striím.


Nyní společnost Oriflame představuje 2 novinky, které stojí za vyzkoušení.

 

Tou první je Samoopalovací zpevňující tělové mléko, díky kterému svou pokožku zpevníte a zároveň jí dodáte přirozené opálení. Inovativní hydratační tělové mléko obsahuje samoopalovací složky, které dodají pokožce rovnoměrné, přirozeně působící opálení za pouhých pět dní. Zpevňující komplex navíc pomáhá posílit pružnost pokožky a podporuje její pevnost.

SAMOOPALOVACÍ SLOŽKY během dvou až tří hodin postupně zvýrazní barevný tón pokožky tak, aby působil zcela přirozeně a zdravě.

ZPEVŇUJÍCÍ KOMPLEX je jedinečný mix čistého přírodního výtažku z hrášku a pšeničných proteinů, který výrazně zpevňuje pokožku a posiluje její pružnost.

 

Pokožka je pevnější a pružnější: 86 % žen souhlasí*

 

*podle spotřebitelského testu na 64 ženách.

 

Tou druhou je Zpevňující noční sérum proti celulitidě v ampulích, které obsahuje komplex aktivních rostlinných látek nové generace. Ty se navzájem posilují a pomáhají redukovat výskyt již vzniklé pomerančové kůže.

KOFEIN pomáhá odstranit nahromaděné tekutiny, spaluje tukové zásoby a pomáhá zpevnit pokožku.

LOTOS  spojuje trojí účinek: podporuje lipolýzu – rozložení tuků, působí proti zánětům tukové tkáně, zabraňuje ukládání tuku a pomáhá odbourávat tukové buňky

 

Za pouhé dva týdny:

Struktura pokožky je viditelně lepší:  79 % souhlasí*

Pokožka je vyhlazená: 83 % souhlasí*

 

*na základě spotřebitelského testu na 58 ženách.

 

Dopřejte i vy svým ženským křivkám pevnou, přirozeně snědou a hedvábně jemnou pokožku – s Oriflame je to snadné!

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o široké nabídce tělové kosmetiky a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame

271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

 

Reklama